Další velmi vtipná teen komedie co jsem viděl. Co obsazení, to známé tváře, na které se rád dívám. McLovin je opravdu slušnej týpek, který měl fakticky velké štěstí, že narazil zrovna na tyto dva poldy a nerozlučná dvojka dosáhla toho, čeho chtěla, i když se jejich životy budou ubírat každý jiným směrem, tak to bohužel někdy chodí, ale přátelství nekončí.(21.7.2011)

Skvelá a výstižná teenagerská komédia, ktorej hlavnou nevýhodou je, že je nepríjemne nepredvídateľná a celý čas som sa pri nej cítil trápne alebo nervózny. Vrcholom je jednoznačne úvod plný apatowovských fuckovačiek, kde kraľuje božský Jonah Hill. Casting brilantne dopĺňajú dokonalí fízli (Seth Rogen) no najmä grandiózny McLovin/Fogell!!! Ten by si zaslúžil vlastný spin-off.(31.8.2011)

Superbad, aneb klasická teenage get laid komedie o tom, jak ti největší looseři dostanou ty nejlepší holky, bléé. Naštěstí Jonah Hill přináší pár extrémně vulgárních vtípků, nad kterými je prostě nemožno se nepousmát. K tomu nekňuba McLovin s partou policistů zaseknuvších se v pubertě a začíná se nám rýsovat neobyčejně vtipný a ujetý film, který své hollywoodské vrstevníky značně převyšuje. Na Kevina Smithe Apatowovi (produkce) s Rogenem (scénář) stále trochu chybí, ale v Superbad se dostávají nebezpečně blízko, protože mezi perfektními gagy dokáže vyniknout i příběh o přátelství... Na podruhé ještě větší salvy smíchu. 8/10(24.6.2008)

Filmy z matčiny stáje jsou prostě jiné. U Zbouchnuté jsem to měl na jazyku ale tady už to musí ven (puke - nové anglické slovíčko, které jsem si po Knocked up a Superbad zapamatoval) - Apatow je kurvavíc ze života než Smith. Ten se přeci jen pohybuje v mytologických rovinách star wars geeků a experimentálního sexu, který si přinejlepším stahujem z netu (ti z nás, kteří mají větší fantazii než Milan Šebek). Tihle chlapci jsou fakt lůzři (Rob Roy "normální kluci")a když už se za střízliva baví s nějakou holkou (a je to trapný, jak už to bývá) tak jim to taky velmi pomalý střih dá řádně sežrat. No zkrátka pecka(18.9.2007)

Tady moc rád přitlačím na pilu. Protože kluci na ni také tlačili, a to tak originálně a vtipně, až z toho vzniklo jedno z nejpovedenějších teenagerovských řezání dříví, co jsem kdy viděl. Jejich upřímně naivní a bláznivě přitroublé chování ve mně vyvolávalo radost i dojetí zároveň. A to je mi tisíckrát milejší, než uprcané Prcičky. Pardon.(2.11.2011)

• - Ve filmu si zahrál i herec Justin Long, ale jeho scéna byla vystřižena a objevila se tak až na DVD a BD. (Paulie88)

• - Seth Rogen napsal první verzi scénářese svým přítelem Evanem Goldbergem už když mu bylo pouhých 13 let. (Paulie88)

• - Film získal ocenenie Canadian Comedy Awards 2008 za najlepší scenár (Seth Rogen) a najlepší mužský herecký výkon (Michael Cera), Chicago Film Critics Association Awards 2007 v kategórii nádejný herec (Michael Cera) a Young Hollywood Awards 2008 v kategórii zaujímavá nová tvár (Emma Stone). (Greenpeacak)