Cake Eaters, The

Drama / Romantický

USA, 2007, 86 min

Asi poprvé, co mi přišlo, že se Kristen opravdu ale opravdu snaží hrát, ale stejně jí to nejde. Ano sice dokázala hrát tělem, jak měla, ale co se týče obličeje, tak v podstatě ten stekný výraz ve tváři můžeme vidět úplně ve všech jejích filmech. Naučí ona se někdy zavřít ty ústa, když mlčí? Tohle je sice zajímavý film, ale není nějak úchvatný, nedostal mě prostě, nesympatičtí herci a ačkoliv se jednalo o intimní téma, nepřišlo mi to vůbec intimní, takže 3* a víc ani ň.(3.3.2013)

Příjemně natočené romantické drama o handicapované dívce, perfektně ztvárněné Kristen Stewart, její matce, babičce a touze přijít o panenství předtím, než zemře. Na druhé straně se odvíjí příběh poměrně nesmělého a nezkušeného mladíka, jeho otce a navrátivšího se staršího bratra, který zmeškal smrt své matky i její pohřeb. Na tomto snímku bych ocenil, jak citlivě a pouze náznakově jsou intimní scény natočeny. Film tak nepůsobí vůbec lacině. Konec je takový poměrně nijaký, avšak svým způsobem vše říkající.(14.10.2012)

Když jsem si četl úvod k tomuto filmu, vypadalo to na něco depresivního se špatným koncem. Nicméně smrtelná nemoc Georgie, ačkoli je obsažena v každé vteřině, zde nehraje hlavní roli. Georgia si jen chce užít ten čas, který jí ještě zbývá, a poznat to, na co ostatní mají mnohem víc času. Kristen svou roli zahrála opět skvěle.(22.11.2009)

Tyhlety nenápadný filmy, to je zlatej důl. Opravdu skvělej snímek. Přemejšlel sem před filmem kolik to tak bude...tip byl 3-4*...ale za 3* je samotnej výkon překrásný Kristen. Další star přidává emotičnost celýho snímku, ta je totiž vyšvihnutá vysoko nad mraky a filmu jenom přidává. Filmu o vztazích tří mužů z jedné rodiny, kteří sou na tom každý úplně jinak...jeden lásku získává (a člověk jim to přeje), jeden jí ztrácí (a člověk mu to nepřeje) a jeden má oboje (a ten je i přes vše nakonec sympaťák). Poslední hvězdičku bych dal za všechno ostatní...za výkony herců a za pěknou hudbu. Všechny palce nahoru.(19.10.2009)

o čem to je? Láska je mocná, někdy zlá jindy opojná. Kvete v jakkémkoliv věku a nehledí na ostatní. O tom se přesvědčí dva bratři a jejich otec (ne mezi sebou).....Co já NATO? Malý milý film s velkou malou herečkou Kristen Stewart. Stejně jako pomalu plyne, život hlavních hrdinů, plyne pomalu i toto dílko. Díky tomu jsem si všiml několika nelogičnostní v ději, které snižují výsledné hodnocení (Beagle a Georgia se neznají??). Za poměrně zbytečnou považuji seniorskou romanci, jenž se nedočkala ani vyústění. Zbytečně kradla čas, hlavní dějové linii (spoiler-zde bych vyzdvihl vztah hlavních hrdinů, jenž je o 180 stupňů otočený, on miluje zatím co ona chce) u které bych uvítal větší citové vydírání.(13.9.2009)

• - Poté, co Georgia (Kristen Stewart) stráví noc s Beaglem (Aaron Stanford) a chystá se vstát z postele, je možné vidět otlačený popruh od podprsenky. Údajně ale Georga byla celou noc nahá. (Reesam)

• - Režisérka při natáčení tohoto filmu spolupracovala s dvěma sestrami, které touto chorobou trpí. Jedna z nich po shlédnutí filmu řekla, že na začátku filmu si myslela, že Kristen touto chorobou opravdu trpí. (Reesam)