poster

Deník zabijáka

 • USA

  You Kill Me

 • Slovensko

  Denník zabijaka

Komedie / Thriller

USA, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • otík
  ***

  Ben Kingsley exceluje v roli zabijáka chlastometra, který díky chlastu zpackal důležitou prácičku a musí odjet na léčení. Ne vše probíhá tak, jak by si představoval – do života mu zasáhne láska, kamarádství, svědomí. Sice ne příliš vtipná, ale úsměvná komedie s pár skutečně vypečenými scénami. Zajímavá příležitost vidět Gándhího v roli zabijáka.(25.7.2008)

 • lennyd
  ***

  Alkohol je metla lidstva, o tom by mohl leckdo vyprávět. Například Frank Falenczyk (Ben Kingsley), člen mafiánské rodiny. Do doby, než začal pít, byl vcelku spolehlivý zabiják. Ale pak se to všechno začalo nějak hatit - díky alkoholovému opojení se mu semtam někoho nepodařilo sejmout, a naposledy "prospal" zátah na konkurenčního mafiánského bosse. To byla poslední kapka, a od svého šéfa dostává ultimátum - odjede do San Fran a nastoupí protialkoholickou léčbu, nebo v "zaměstnání" končí. A jelikož se u mafie výpovědi rozdávají smrtícím způsobem, je jeho volba vcelku jasná. A to netuší, jak mu pobyt v SF změní celý život - najde si zajímavou práci, přítelkyni i nové přátele ... To teda netuším, jak tenhle film ohodnotit. Na jedné straně naprosto dokonalý námět (zabiják alkoholik, pracující v krematorii a navštěvující sezení anonymních alkoholiků) - na straně druhé trochu pomalejší tempo (z názvu člověk tak nějak čekal pořádnou akčňárnu). Na jedné straně perfektní Ben Kingsley, na druhé straně trochu dřevěná Tea Leoni a Luke Wilson (to už je asi pátý film tento měsíc, ve kterém hraje, takže mi tak trochu už leze krkem). A teď se rozhoduj ... Ale jo, klady asi převyšují, 3.5*(12.12.2008)

 • Gilmour93
  ***

  Chlast, samozřejmě s výjimkou Poslanecké sněmovny, obvykle bývá v zaměstnání přítěží. Například jakmile se místo puškohledem začne nájemný vrah dívat na své oběti skrz dno láhve vodky, je jeho spolehlivost v oboru zásadně narušena. Pokud však vypadá jako Ben Kingsley, v některých scénách má jeho hlava zabarvení Hellboye a hodlá se léčit, aby zase mohl spolehlivě zabíjet, může se z toho vyklubat i lehce romantická komedie se snahou nebýt zase tak úplně povrchní. Ovšem vytrhněme si srdce a položme ho na ruku - bez hitmana Gándhího by nejspíš zůstalo jen hodinu a půl trvající okno známé jako pozůstatek bouřlivých alkoholových seancí..(21.12.2011)

 • BathoryMan
  **

  Kladne hodnotím v tomto filme len výkon Bena Kingsleyho!Ten bol Boží!!!Nooo...Dobre aj Luke Wilson ako homosexuálny dobrosrdečný kamarát bol fajn ,ale to je už asi tak všetko!Pochybujem žeby sa Tea Leoni po takom pochybnom a krátkom flirte len tak zalúbila....do tak starého chlapa...alebo tie primitívne a trápne dialogy čo tu tie postavy viedli...na smiech....haaaaa....Začiatok bol slušný ,ale ked sa Frank dostal do San Francisca,nestačil som sa čudovat ako primitívne a debilne sa príbeh začína odvýjat!Slušný námet,ktorý ale preskakuje niekde medzi nevtipnou komediou a nemastnou-neslanou drámou!A nakonies je len trápnym ničím!!!(16.12.2008)

 • Sobis87
  ***

  Tak trochu thriller (mafiánská část), tak trochu komedie (všudypřítomný sarkasmus, opilecké stavy), chvílemi drama (kurz anonymních alkoholiků), sem tam romance...prostě další film ušitý podle indie vzorce, který ale ve výsledku nepůsobí roztříštěně. You Kill Me je celkem příjemný film o zabijákovi-alkoholikovi, který stojí hlavně na skvělém výkonu Bena Kingsleyho a on je taky hlavním důvodem, proč se na film podívat. Není to sice nic originálního, ale je to vtipné a dokáže pobavit.(24.2.2008)

 • - Ačkoliv se děj filmu odehrává v San Franciscu, v samotném městě se natáčelo pouhý jediný den. (dinamit_1)

 • - Ve scéně, kdy se Frank (Ben Kingsley) ukrývá za stromy a Laurel (Téa Leoni) mu stopuje čas, stojí Frank blízko černého auta. Nejprve je SPZ na autě z Kalifornie, po druhé z Manitoby a poté opět z Kalifornie. (dinamit_1)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 10. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace