Simon říká

Simon Says

Horor / Thriller

USA, 2006, 90 min

• Rodriguez

Tomuhle jsem se musel zasmát hnedle na začátku. Simon říká je snad jednoduchý překlad, leč český distributor je asi invalida, který propadl z angličtiny, kdy Simon řekl! Já to říkám pořád, na takové filmy koukat v původním znění s titulky a nenechat si to prznit hnusným českým dabingem! O dalších zhovadilostech ve filmu ani nediskutovat, protože by to byl dlouhý a nechutný výčet. 15%(17.10.2012)

Asi som debil, ale nepochopila som, ako vlastne tá pošahaná hra funguje. Ja mám veľmi rada dvojčatká, a rozdvojené osobnosti tiež. A Stanley/Simon - výborní. Inak zabodoval jedine Zack, potom začal vylievať citečky a šlo to do prdele. Vďaka bohu že fajčenie zabíja. A zostala už len jedna krava, a Stanleyho tajomstvá. A to šlo prakticky do prdele tiež.(10.12.2015)

Máte rádi maso? Nu, zde se dočkáte plecka, kýty, ramínka i vnitřností, vše čerstvé, odleželé, šťavnaté i propečené. Krumpáč sviští vzduchem, jeden, dva, tucet....Krumpáčomet a krumpáčový válec a ještě nějaký ten bonus navíc. A protože rozkravení mladí Američani jsou těžcí frajeři, kterým nesympatie koukají i z palců u nohou, nezbývá než se těšit na chvíli, až budou brutálně masakrováni. Typický představitel buranského horroru: pokud je milujete, tak do toho. Nic originálního a překvapivého, jen slušný masomlejn. Je to zábavné, a tak to mají mazlíčci rádi. Stačí překonat dokumentární procházku lesem a pak už jen uzavírat sázky, kdo zařve jako první...(11.5.2011)

• Vyrida

Tohle byl od Williama Deara hodně špatný vtip a můj nechápavý výraz stále trvá, śkoda že mě nemůžete teď vidět. Prostě nedokážu pochopit, jak takový starší pán, který by měl mít aspoň špetku rozumu, může pustit do světa něco takového a ještě to pokládat za horor. Za takové filmy bych zavedl povinně nějaké fyzické tresty a pro všechny bez vyjímek co měli s touto kravinou co dočinění, včetně správce lesa kde se film natáčel. Když si otevřete můj profil a kouknete na mé ostatní hodnocení zjistíte, že odpad známky dávám jen vyjímečně a pro tento film to bude proto určitě pocta. Příběhově naprostá zapeklitost, která se ze začátku jeví jako expedice pro hledaní zlata. Na to však ani nedojde, protože všichni hlavní herci bez vyjímky maj nasráno v hlavě. Nejvtipnější na tom všem je, že nejrozumější se jeví týmový zhulenec a pak že tráva škodí zdraví. Film je naprosto bez atmosféry, přeplněný nelogickými scénkami a dialogy až jsem slzel vztekem. Bez keců odpad a já si jdu dát nějaký prášek na uklidnění...(15.8.2010)

• Bloody13

Magor Glover se ve svém příbytku - chudým na nábytek, bohatým na mrtvoly - dost nudí, a tak je nesmírně rád, když do jeho lesů zabloudí partička nadržených holobrádků, s kterými konečně začne ta pravá zábava. Tihle chytráci mu totiž s radostí šlapou do smrtících pastí, co z nich nadělají krvavé karbanátky. Napravo nebo nalevo, všude sviští vzduchem krumpáče (zaručuju, že tolik krumpáčů jste pohromadě nikdy neviděli!), teenageři padají jako švestky a Crispin se u toho řeže smíchy. Co si budeme nalhávat, je to debilní. Ale scenáristická demence je tu vykoupena přehlídkou slušného gore, takže člověk potom ani nemůže z plných plic nadávat, jakou sračku si to zase pustil.(23.8.2012)

• - Robyn Lively (Leanne) a Paige Sorenson sú uvedené v úvodných titulkoch, ale v záverečných už ich mená nie sú. Harold Smith (Sty) je zasa v úvodných titulkoch uvedený ako Harold 'Smitty' Smith, ale v záverečných už ako Harold Smith. (m.a.t.o.)