poster

Eban and Charley

Drama

Velká Británie / USA, 2000, 86 min

Režie:

James Bolton

Scénář:

James Bolton

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Danqo

  Používateľ @Ellush to vystihol, keď napísal „Všichni blbě sedí, blbě mlčí, blbě se smějí, blbě čumí.“ Nad sledovaním tohto filmu ani nepremýšľajte. Po prvej minúte som preskakoval po minútach a vždy som si pozrel tak 5 sekúnd, aby som zistil, že sa nič nestalo, a od dvadsiatej minúty som preskakoval po polhodinách až do koša.(18.10.2019)

 • Ellush
  ***

  První půlka filmu vypadala na odpad...aneb "My máme doma pedofila, a je nám to jedno!". Připočtu-li k tomu absenci jakéhokoliv jiskření a napětí (Jó, Lolita to se stárnoucím panem profesorem uměla jinak.) a celkem rozporuplného, necharizmatického a tak trochu odporného představitele Ebana, není to žádná sláva. Film je tak na 2*, třetí přidávám za soundtrack, který nebyl špatný. Ale celkový dojem? Všichni blbě sedí, blbě mlčí, blbě se smějí, blbě čumí.(8.11.2009)

 • DavidPrague
  **

  James Bolton si film zrežíroval podle svého scénáře. Nic proti, ale scénář by potřeboval prostříhat, aby děj byl poněkud víc akční. Občas mi to přišlo jako plácání od ničeho k ničemu. Filmu nepomohli ani hlavní herci - Brent Fellows a Gio Black Peter - kterým se nepodařilo dát svým hrdinům větší energii. Obecně téma výborný, dějové zvraty nejsou násilné, ale za zpracování jsou minusy, takže celkově jen dvě **.(5.6.2012)