Eban and Charley

Velká Británie / USA, 2000, 86 min

James Bolton

James Bolton

První půlka filmu vypadala na odpad...aneb "My máme doma pedofila, a je nám to jedno!". Připočtu-li k tomu absenci jakéhokoliv jiskření a napětí (Jó, Lolita to se stárnoucím panem profesorem uměla jinak.) a celkem rozporuplného, necharizmatického a tak trochu odporného představitele Ebana, není to žádná sláva. Film je tak na 2*, třetí přidávám za soundtrack, který nebyl špatný. Ale celkový dojem? Všichni blbě sedí, blbě mlčí, blbě se smějí, blbě čumí.(8.11.2009)

• DavidPrague

James Bolton si film zrežíroval podle svého scénáře. Nic proti, ale scénář by potřeboval prostříhat, aby děj byl poněkud víc akční. Občas mi to přišlo jako plácání od ničeho k ničemu. Filmu nepomohli ani hlavní herci - Brent Fellows a Gio Black Peter - kterým se nepodařilo dát svým hrdinům větší energii. Obecně téma výborný, dějové zvraty nejsou násilné, ale za zpracování jsou minusy, takže celkově jen dvě **.(5.6.2012)