poster

Eban and Charley

Drama

Velká Británie / USA, 2000, 86 min

Režie:

James Bolton

Scénář:

James Bolton

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Ellush
    ***

    První půlka filmu vypadala na odpad...aneb "My máme doma pedofila, a je nám to jedno!". Připočtu-li k tomu absenci jakéhokoliv jiskření a napětí (Jó, Lolita to se stárnoucím panem profesorem uměla jinak.) a celkem rozporuplného, necharizmatického a tak trochu odporného představitele Ebana, není to žádná sláva. Film je tak na 2*, třetí přidávám za soundtrack, který nebyl špatný. Ale celkový dojem? Všichni blbě sedí, blbě mlčí, blbě se smějí, blbě čumí.(8.11.2009)

  • DavidPrague
    **

    James Bolton si film zrežíroval podle svého scénáře. Nic proti, ale scénář by potřeboval prostříhat, aby děj byl poněkud víc akční. Občas mi to přišlo jako plácání od ničeho k ničemu. Filmu nepomohli ani hlavní herci - Brent Fellows a Gio Black Peter - kterým se nepodařilo dát svým hrdinům větší energii. Obecně téma výborný, dějové zvraty nejsou násilné, ale za zpracování jsou minusy, takže celkově jen dvě **.(5.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace