poster

Sum yuen

 • Hongkong

  森冤

 • Hongkong

  Sen yuan

 • angličtina

  Forest of Death

Horor

Hongkong, 2007, 98 min

Režie:

Danny Pang

Scénář:

Danny Pang, Cub Chin

Střih:

Curran Pang
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,318,601(2.8.2010)

 • tombac
  **

  V divném lese došlo k vraždě. Kdo to má na svědomí? Vrah? Duchové? Tajuplné síly? Mimozemšťané? Ehm... Spanilá detektivka Shu Qi tu záhadu vyřeší. Ale tuhle slabotu, tu nezachrání, ani kdyby svůdná děva sebevíc špulila rtíky a kroutila prdelkou... Jelikož kolega Sysel ve svatém rozhorlení vykecal onu pitomoučkou pointu, přistupoval jsem k filmu od jednoho z bratří Pangů s nižšími nároky. Ani to nestačilo, jelikož při první projekci jsem ze samé nudy začal v prostředku filmu dřímat a musel si tenhle nesmysl pustit podruhé. Teď, několik hodin po zhlédnutí, si z něho pamatuji opět velké kulové. Snad jen že Danny Pang audiovizuálním zpracováním zůstal daleko za obvyklým "pangovským" standardem... Pro dobrý horror nestačí pustit do obyčejného lesa umělou mlhu, v ní zobrazit pár siluet, nechat kolem pobíhat krasavici s pistolí a to všechno trochu ozvláštnit pár švenky kamerou. 3/10(29.5.2007)

 • Sysel_CZ
  *

  Ten film mohl být dobrý. Ten film BYL dobrý, já byl připraven dát vysoké hodnocení. Nebýt toho, že na konci zachránili hrdiny mimozemšťani... To jsem opravdu nespolkl. Že do normálního filmu najednou vletí mimozemšťani... To by přece zničilo i Jurský Park.(17.5.2007)

 • Vishnar
  **

  Zatímco všichni kolem mě se těší na jakýkoliv další film od bratrů Pangových, já se vždycky děsím toho, co ti "neumětelové" zase stvoří. Tentokrát se příběh točí kolem tajuplného lesa, ve kterém se dějí podivné věci. Spousta lidí do něj vchází s cílem se zabít, spousta lidí je tam nalezena mrtvá a mnoho pátracích týmů se uvnitř hvozdu ztratí. Co se tam nachází? Duchové nebo něco jiného? Odpověď se pokusí najít mladá detektivka, jeden vědátor, který sestrojil zvláštní přístroj, který se "dorozumí" s rostlinami a jeho dívka, televizní reportérka. Další velké zklamání od Pangů, které mě vůbec nepřekvapilo. Ze všech jejich filmů se mi líbil jen jeden jediný - Ab-Normal Beauty. Zbytek nuda nuda, šeď šeď. A závěrečná pointa? Ta tomu nasadila korunu. Takže, jelikož jsem hodný.... jeden bod za scénu s rekonstrukcí vraždy a jeden bodík - jako vždy - za pěknou Shu Qi.(15.6.2010)

 • Shanen29
  **

  Hm,bratři Pangové a jejich opět nepovedené dílko.(19.11.2015)