Cestovatel

USA, 2007, 9 h 1 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Kevin Falls

Kevin McKidd, Gretchen Egolf, Moon Bloodgood, Brian Howe, Reed Diamond, Tom Everett, Lisa Sheridan, Paul Schulze, Matthew Humphreys, Jos Viramontes (více)

Epizody(13)

Dan má zvláštní schopnost. Může cestovat v čase a měnit tak minulost a tím udělat změny v budoucnosti. Při jedné ze svých cest narazí na svou přítelkyni, která by měla být již delší dobu nezvěstná po letecké havárii a vypadá to, že má stejnou schopnost jako on. (oficiální text distributora)

Recenze uživatele misterz k tomuto seriálu (1)

Cestovatel (2007)

Fantastický, výborný seriál, vôbec nechápem ako mohol tak dlho unikať mojej pozornosti, vzhľadom na môj obľúbený námet cestovania v čase s následným ovplyvnením prítomnosti. Je síce pravda, že jedna či dve časti boli menej zaujímavé ako tie ostatné, no to na tom nič nemení, že som si tento projekt vyslovene užíval. Veľká škoda, že sa k tomu nepridali ešte aspoň 1-2 série. Tohto sa je problém nabažiť, aspoň teda u mňa. K tomu treba samozrejme zarátať aj skvele hrajúceho K. McKidda. Kto má rád tohto herca tak si tu určite príde na svoje. Silný nadpriemer. 85/100 ()