poster

Jatka (festivalový název)

 • Pákistán

  Zibahkhana

 • anglický

  Hell's Ground

Horor / Thriller

Pákistán / Velká Británie, 2007, 78 min

Režie:

Omar Khan

Producenti:

Andrew Starke
(další profese)
 • kiddo
  *

  Do mrtě vykradený Texaský masakr motorovou pilou s naprosto minimálním vlastním vkladem nebo zasazením do nového funkčního rámce, ale už přinejmenším chápu, proč se tak zničehonic zvedl na Západě odpor k burkám.(6.8.2010)

 • JFL
  ****

  Stejně jako v případě tchajwanského "Invitation Only" a indonéského "Macabre" i první pakistánský zářez do žánru slasheru trpí rozkolísaností, ale přesto ho lze považovat za velký úspěch. V porovnání s oběma jmenovanými představuje "Zibahkhana" žánrově nejpoučenější a současně stylově nejosobitější dílo. Hluché momenty od úmornosti zachraňuje bollywoodsky přepjatá herecká dikce a naopak vrcholné scény filmu v sobě spojují osobitost, vypjatost a precizní realizaci. Ze scénáře je cítit nadsázka a radostné směšování motivů z žánrových klasik, které převedením do pakistánských reálií získávají uhrančivě fantaskní podobu - obzvláště podoba hlavního zabijáka představuje grandiózní nápad. 7/10(10.11.2009)

 • J*A*S*M
  **

  Horor, na kterém je opravdu zajímavá pouze země původu. Jinak je to jen klasický slasher říznutý pár zombíkama a ochucený několika krvavějšími scénami (ale žádný gorefest se nekoná). Nejedná se o žádnou intelektuální zábavu, takže absence českých (nebo anglických) titulek zážitek z filmu nijak neohrožuje. Takže pokud máte chuť spatřit šíleného araba v zakrvácené burce, kterak honí po lese pákistánské teenagery a máchá přitom kolem sebe železnou koulí, směle do toho. ... Vida, titulky už jsou, možná tomu někdy dám druhou šanci.(2.8.2008)

 • 666teen

  V závisloti na množství požitých drog je to buď 5, nebo úplná, plná žumpa. Vzhledem k tomu, že podobná vkusně pomalovaná dodávka nám teď stojí za barákem (cirkus woe!), tak mám lehké Déžovo Vu. Throwerova hudba to nezachrání. Nehodnotit a radši ani nebrat.(5.5.2017)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Pakistánský horror, klobouk dolů... za chvíli bude točit horrory i Etiopie a Somálsko! Jen ta Česká republika bude pořád zaostalá! Ve světě letí sci-fi, horrory, katastrofické a akční filmy a pouze Češi se zastavili v čase a točí pořád ty stejné sračky! Zibahkhana byl jistě zajímavý film. A bylo to takové zvláštní, koukat na horror v arabštině (přesněji v jazyce Urdu) s líbivou orientální hudbou. Na první horror to opravdu ujde. Po obsahové stránce nemám namítky. Trošku to vázne amatérskými herci..... Ale jinak, lepší průměr a hlavně opět něco nového :-) No a mé TITULKY :-) zde : http://www.titulky.com/Zibahkhana-110648.htm(11.8.2008)

 • - Mezi 7. a 8. minutou je vidět, že jeden z hlavních hrdinů má v pokoji vyvěšený plakát filmu Maniak (1980). (calenit)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace