Criss Angel: Mistr magie (TV pořad)

• Česko

NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

Reality-TV

USA, 2005, 38x22 min

• Naslund

Nevím, co na tomhle má být magie. Některá kouzla jsem předtím viděl už mnohokrát a v lepším provedení. Občas předvede takové triky, které bych dal i já. Sem tam něco odvážného, ale rohodně ne kouzelného. To co mě ale vytáčí jsou ta "kouzla", kde je zcela jasné, že něco provede v prostřrihu. To není kouzlo ale podvod. I kdyby to skutečně udělal, asi těžko mu to uvěřím, pokud to nepředvede v nějakém velkém vystoupní naživo, jako jsou třeba Talenti. Teď tu jen občas něco provede před podezřele se chovající partou, nebo před jednou ženskou někde o samotě. A taky nemám rád jeho emidž.(19.5.2011)

• Attta

Criss Angel ode mě dostává 5 hvězd za své triky a to co předvádí, ale tento pořad se kvalitativně zdaleka neblíží jeho talentu! Pořad hodně zkresluje atmosféru, snaží se všechno zveličit a "hraje" hodně právě na tu část publika pro kterou je tento pořad určen (myšleno u USA - hloupí a tlustí lidé co sedí u TV a ztrácejí pojem o realitě). Kdyby se pořad vyvaroval scén v podobě Crissova bratra jak mluví o tom jak se bojí o brášku, který chodí po zdi a podobných nesmyslů bylo by to daleko více koukatelné a nebyla by to snůžka typických amerických oblbováků.(13.5.2012)

• Colour

Pri ilúziách a trikoch je dôležité, aby pôsobili zaujímavo a vzrušujúco. No pri tom, čo robí tento šoumen (ničím iným nie je) nemám pocit, že sa dívam na ilúziu, ale na skupinu zostrihaných obrázkov, ktoré majú vyzerať cool. Keby to robí štýlom "ja urobím trik a vy sa pozerajte" - bez použitia "náhodných" okoloidúcich, beriem, ale tváriť sa, že je to všetko naozaj a straašne vážne ala teraz idem vstúpiť do vašich myslí... To teátro je neuveriteľne trápne. Dívať sa na to viackrát? Haha. 45%(1.11.2011)

• kikakrystof

Kamerové triky :) všechno jsou pouze předělané triky z jednoho pořadu :) Když zrovna nedělá kamerovej trik tak zase vim jak to provedl. Jednou ho nabrala ještěrka a blbec kameraman zabral něco co neměl prostě zabrat .. bylo pak uplně jasné jak se trik provádí :D U mě mají respekt ty starší kouzelníci a mistři uniku :) Ty si nic nemohli dodělat na netu nebo jen tak koupit v obchodě :) Ale Criss je v uniku dobrej pro to ta 1 * a je hrozně sympatickej týpek .. magie ale stojí za hovno :D(6.12.2012)

• Drtic

Niekedy sa sám seba pýtam prečo sa nato pozerám. Občas je to až trápnosť sama veď 99 % vecí tam je dopredu dohodnutých snád si nemyslia že ked Criss povie luďom v reštike zaspite a oni tam komplet popadajú, že im to uverím a keď sa pozerám na tých ludí čo dostali zaplatené aby boli zo všetkého hotový tak presne to je tá trápnosť. Aby som to dokončil 99 % vecí je dohodlých dopredu a 1 % sú obyčajné triky. Takže angela a copperfielda by som v žiadnom prípade neporovnával.(12.10.2011)