poster

Criss Angel: Mistr magie (TV pořad)

 • Česko

  Criss Angel: Extrémní magie

 • Česko

  Criss Angel: Mistr klamu

 • USA

  Criss Angel Mindfreak

 • Slovensko

  NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

Reality-TV

USA, 2005, 38x22 min

 • XdanteX
  ***

  klasická šaškaráda kalibru Vegas....tedy se vší "pompou" a "šokujícností"... ILUZIONISTY mám rád....zdůrazňuju to proto že Iluze a Magie jsou tak trošičku rozdílné pojmy. Bylo by fájn to vtlouct do hlavy všem těm prostoduchým mozečkům co mu vřele asistují na ulicích (i těm u televize) a orgasmicky se pak pokaždé zmítají v údivu potom co Mistr Nevídaný předvede svou šaškárnu..........Nesmrtelný prvek zábavy. Pořád větší umění než SuperStar a podobné hnidokvasy...3,5(5.12.2012)

 • Boris.
  *

  Tomudle buzerantovi s emo patko prostě jeho čáry-máry nevěřim...Vždycky příde s partou lidí..půl hodiny je nechá kecat do kamery, že se viděj prvně a že nejsou na ničem domluvený a pak najednou udělá s velikou pomocí party kameramanů a střihačů neuvěřitelnou iluzi, kterou další půlhodinu jeho věrný fanoušci komentujou a kdyby to dávali po desátý tak by tam i fanynky odhazovaly prádlo. To starej Copperfield byl jiný číslo...ten na ty svý iluze měl aspoň kouzelnickej ksicht.(27.11.2012)

 • Leleta
  **

  Show namachrovaného frajírka, který se rád předvádí. Jako osobnost je mi krajně nesympatická, ovšem jedno se musí nechat - Criss Angel zkrátka umí. Navíc přesunul magii z jeviště na ulici, do pouště, nebo do bazénu nějakého toho amerického zbohatlíka. Ať už jsou ti jeho "náhodní kolemjdoucí" zaplacení, nebo ne, show, kterou předvádí, vám vyrazí dech. Jenom škoda, že u toho musí on sám i jeho manažeři tolik přehrávat, i když je mi jasné, trocha divadýlka k magii patří. Ale vážný úraz hlavy, kvůli kterému musíte na týden přerušit natáčení, bych chtěla teda vidět...(10.3.2012)

 • Gerret
  ****

  Je to podobný kouzelník jako David Copperfield, ale Criss Angel víc riskuje a o to je to lepší. Asi je to fakt nejlepší kouzelník součastnosti. Vůbec nepobírám jak ty kouzla dělá, fakt zajímavá podívaná. Ale rád bych to viděl naživo. Červen 2011: Trochu mě zklamala 2. řada, protože Criss sliboval, že bude ještě víc šílenější něž 1. řada, ale podle mě to tak nebylo, sice v něktrých dílech byli více nebezpečné kousky ale v jiných zase vůbec ne. A škoda že ve 2. řadě se nenechal zasáhnout tím bleskem jak sliboval taky v 1. řadě. Leden 2012: Třetí řada je zase o něco lepší než druhá, ale první řadě se nevyrovná. A jsem rád že u určitých kouzel dělají celou scénu na jeden záběr, protože je alespoň pak člověk nemusí podezírat z kamerových triků. „Are you ready?" Viděl jsem: 1.-3. řada 1x. Hodnocení řad: 1. řada 90%, 2. řada 70%, 3. řada 80%. Hodnocení 80%.(25.5.2010)

 • Drtic
  *

  Niekedy sa sám seba pýtam prečo sa nato pozerám. Občas je to až trápnosť sama veď 99 % vecí tam je dopredu dohodnutých snád si nemyslia že ked Criss povie luďom v reštike zaspite a oni tam komplet popadajú, že im to uverím a keď sa pozerám na tých ludí čo dostali zaplatené aby boli zo všetkého hotový tak presne to je tá trápnosť. Aby som to dokončil 99 % vecí je dohodlých dopredu a 1 % sú obyčajné triky. Takže angela a copperfielda by som v žiadnom prípade neporovnával.(12.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace