Criss Angel: Mistr magie (TV pořad)

• Česko

Criss Angel: Extrémní magie

• Česko

Criss Angel: Mistr klamu

Criss Angel Mindfreak

NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

Reality-TV

USA, 2005, 38x22 min

Criss Angel je největší frajer, vedle kterého vypadá David Copperfield jako vyjukaný žáček co podvádí v kartách. Criss chodí po vodě, nechá zmizet slona, unikne z hořícího auta, létá atd. Je toho strašně moc a vypadá to pokaždé fantasticky. Ať už to dělá jakkoliv, tak má můj nezměrný obdiv, protože dokáže zaujmout či dokonce strhnout diváky a doslova je přikovat k televizním obrazovkám. Mistr magie v pravém smyslu slova, víc netřeba dodávat. Kdo viděl alespoň jeden díl, tak pochopí. Smekám.(4.4.2016)

Are you READY? ptá se nás na začátku každého dílu tento kouzelník, který mi připomíná Copperfielda. Jistě, trochu temnějšího a více cool, ale triky má stejně přesvědčivé. Pár věcí ale tomuto týpkovi nemůžete upřít - své řemeslo opravdu dělá rád a umí ho (na většinu triků prostě jen zírám a fakt těžce nechápu, jak tohle někdo dělá, viz chůze po vodě či levitace) nejen provést, ale i prodat. On je opravdový šoumen, na kterém je vidět, že ho fakt baví, když lidi na jeho triky jen zírají. Prostě a jednoduše, lhal bych sám sobě, kdybych zde neudělil plný počet. P. S. A nechápu ty negativní výkřiky, které se zde vyskytují. Fakt, že to jsou triky a že opravdu neumí kouzlit je snad jasný i 5letému děcku, ale tady jde o to, že to umí prodat a že ty triky vypadají reálně. Copak Copperfield opravdu umí kouzlit? Někteří by se nad sebou měli holt zamyslet…(10.2.2011)

• kikakrystof

Kamerové triky :) všechno jsou pouze předělané triky z jednoho pořadu :) Když zrovna nedělá kamerovej trik tak zase vim jak to provedl. Jednou ho nabrala ještěrka a blbec kameraman zabral něco co neměl prostě zabrat .. bylo pak uplně jasné jak se trik provádí :D U mě mají respekt ty starší kouzelníci a mistři uniku :) Ty si nic nemohli dodělat na netu nebo jen tak koupit v obchodě :) Ale Criss je v uniku dobrej pro to ta 1 * a je hrozně sympatickej týpek .. magie ale stojí za hovno :D(6.12.2012)

• pe3czech

Vypadá jako náš bisexuální kadeřník, a čaruje jako kdokoliv kdo má doma slepice(nebo vy vážně věříte, že zhypnotizoval slepici? Zkuste jí zakrýt oči, "usne" vždy, uvidíte.. a americká farmářka křičí: Za dvacet let, co chovám slepice jsem něco takového nezažila) Co říct víc? Pro mě to vypadá jako klasická bomba do světa středoproudých američanů.(23.1.2012)

• UncleG

Což o to, určitý extrém by se téhle televizní šou najít dal. Jde především o extrémní předpoklad jeho tvůrců, že co divák, to blb. Většina Angelových kousků je provedena s notnou dávkou diletantismu a fušérství. Myslím, že jestliže chcete tvrdit, že kouzelná karta byla prostřelena ranou z pistole, měl by papír vypadat skutečně jako prostřelený a ne jako když do něj vaše sekretářka udělala ďourku děrovačkou, aby ho mohla zařadit do šanonu. Když chcete tvrdit, že krev je skutečná, mělo by jít o tmavě červenou tekutinu, a ne o čistě růžovoučkej sirup. Princip většiny jeho triků evidentně spočívá v myšlence, že "co kamera nevidí, to srdce nebolí" a podezřele často se spoléhá na dobrozdání rozčarovaných "náhodných kolemjdoucích", že to celé není předem domluveno. Přičemž některé herecké výkony překvapených a užaslých tváří by se rovnou daly tesat do kamene. Korunu tomu celému pak nasazují opravdu naivní kamerové triky, při nichž hlavní aktér svým tělem soustavně zakrývá polovinu obrazovky, aby nám vítězoslavně ukázal, jak uprostřed letiště vyčaruje hummer. Show Crisse Angela je hloupá, neinvenční a ve své repetitivnosti neskonale nudná.(7.4.2011)