Criss Angel: Mistr magie (TV pořad)

• Česko

NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

Reality-TV

USA, 2005, 38x22 min

• Attta

Criss Angel ode mě dostává 5 hvězd za své triky a to co předvádí, ale tento pořad se kvalitativně zdaleka neblíží jeho talentu! Pořad hodně zkresluje atmosféru, snaží se všechno zveličit a "hraje" hodně právě na tu část publika pro kterou je tento pořad určen (myšleno u USA - hloupí a tlustí lidé co sedí u TV a ztrácejí pojem o realitě). Kdyby se pořad vyvaroval scén v podobě Crissova bratra jak mluví o tom jak se bojí o brášku, který chodí po zdi a podobných nesmyslů bylo by to daleko více koukatelné a nebyla by to snůžka typických amerických oblbováků.(13.5.2012)

Pro mě jednoznačně nejlepší iluzionista na světě (dokonce je několikanásobný držitel této ceny). Co se týče tohoto pořadu, je výborně zpracován - kamera, scénář... všechno na výbornou. No a k tomu ještě ty úžasné a téměř neskutečné triky, které Criss Angel předvádí!! Ten člověk je opravdu Mindfreak.... "Are you ready?"(26.5.2008)

• BenderG

Jak to stručně popsat. Myslí si, že má drsnou znělku. Nemá. Myslí, že když ukazuje svou postavu, že vypadá drsně, nevypadá. Myslí si, že když do pořadu tahá neustále svou matku, že to na nás zabere. Nezabere. Myslí, že když napíšou ''Continuous shot'', tak jsme opravdu tak blbí a střihů si nevšimneme. Všimneme. Myslí, že když řekne: ,,O toto se nepokusil ani samotný Houdini'', že to z něj udělá něco víc. Myslí, že když používá podplacený komparz, že to nevidíme. Vidíme...(22.3.2012)

• RedHot

Polonahý metalista, který má řetězy provlečené snad i v nose, udělá nějaký trik, kucí ze střižny to nasekají na několik desítek krátkých a nepřehledných záběrů, komparzistům (vlastně náhodným kolemjdoucím) popadají čelisti a následuje nepřetržité vřeštění fanynek, zatímco se mladý kouzelník obnažuje. --- Mně je pořád sympatičtější Houdini než Jackass.(23.4.2011)

• Colour

Pri ilúziách a trikoch je dôležité, aby pôsobili zaujímavo a vzrušujúco. No pri tom, čo robí tento šoumen (ničím iným nie je) nemám pocit, že sa dívam na ilúziu, ale na skupinu zostrihaných obrázkov, ktoré majú vyzerať cool. Keby to robí štýlom "ja urobím trik a vy sa pozerajte" - bez použitia "náhodných" okoloidúcich, beriem, ale tváriť sa, že je to všetko naozaj a straašne vážne ala teraz idem vstúpiť do vašich myslí... To teátro je neuveriteľne trápne. Dívať sa na to viackrát? Haha. 45%(1.11.2011)