Criss Angel: Mistr magie (TV pořad)

• Česko

Criss Angel: Extrémní magie

• Česko

Criss Angel: Mistr klamu

Criss Angel Mindfreak

NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

Reality-TV

USA, 2005, 38x22 min

Nabízí se srovnání s Davidem Copperfieldem. Zejména v tom, jak jde kupředu i svět magie a kouzel. Mně osobně je sympatičtější Davidův styl, kdy měl svůj vlastní pořad, svůj svět. Criss dodal kouzlům moderní vzhled, chodí po ulicích, jeho pořad je dynamičtější a on v něm vypadá jako emařský metalista. Proti gustu... Je to blázen, pošuk, ale svoji práci dělá precizně. V mnoha případech je nutné sám sebe přesvědčovat, že jde o pouhou iluzi. Až tak přesvědčivě některé kousky vyznívají.(22.2.2011)

Staré triky, nový kabátek jdoucí s dobou někdy k hranici extrému. Samotný Criss vzezřením připomínající Alice Coopera dle mého nemá tolik charizmatu jako např. Copperfield a třeba Derrenu Brownovi se nemůže rovnat. Na první pohled velice působivé triky bych nejraději viděl naživo kvůli objektivnímu zhodnocení, protože co si budeme povídat vše co se dá sestříhat je tu sestříháno. Třetí hvězdu dám kvůli myšlence, kterou Criss zmiňuje - že je zapotřebí myslet 'out of the box' a do všeho jít s tím, že je to skutečně možné (což se vztahuje na jakoukoli lidskou činnost).(22.7.2010)

Criss Angel je největší frajer, vedle kterého vypadá David Copperfield jako vyjukaný žáček, co podvádí v kartách. Criss chodí po vodě, nechá zmizet slona, unikne z hořícího auta, létá atd. Je toho strašně moc a vypadá to pokaždé fantasticky. Ať už to dělá jakkoliv, tak má můj nezměrný obdiv, protože dokáže zaujmout či dokonce strhnout diváky a doslova je přikovat k televizním obrazovkám. Mistr magie v pravém smyslu slova, víc netřeba dodávat. Kdo viděl alespoň jeden díl, tak pochopí. Smekám.(4.4.2016)

• Gilmour93

Criss Pokustón Angel: Mistr ego onanie.. Pozér ověšený řetězy? Bezpochyby. Obstojný kaskadér? Možná. Mistr magie? Ani omylem. To spíš kluci ze střižny. Zajímaly by mě dvě věci. Kolik na hodinu berou ti komparzisté za roli “náhodný kolemjdoucí + překvapeně se tvářící dement" a kdo z těch vás, co tomu věří, ještě píše před Vánocemi Ježíškovi a když pak něco nedostane, tak jde pětadvacátého na poštu dělat rozruch, že mu rozkradli zásilku..(24.12.2010)

• BluT

Já ti nevim, mě teda Angelova magie nepřijde nijak extrémní a už vůbec ne výjimečná. Spoustu triků už jsem viděl (ať už lehce obměněný nebo úpe stejný) někde jinde a ty jeho vlastní triky jsou dost slabý. Jako chápu, že je těžký se prosadit a přijít s něčim novym, ale Chrisovi se to prostě nepovedlo. 30%(21.10.2011)