Reklama

Reklama

Pat a Mat: Puzzle

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2002, 9 min

Režie:

Marek Beneš

Obsahy(1)

Pat z balkóna sleduje ako Mat z auta vyberá akúsi vec a jedná sa o skladačku- puzzle. Pat narýchlo pripraví miesto, aby mali priestor na skladanie. Vzorový obrázok na škatuli si povesia na stenu a snažia sa docieliť, aby puzzle poskladali presne podľa neho. Samozrejme ich spôsob je originálny (napr. využitie špendlíkov, metly, ventilátora) a natrafia i na zopár problémov, s ktorými si však hravo poradia. (pravo)

(více)

Recenze (24)

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Tohle už je nějak moc křečovité. Stavění puzzlí pomocí špendlíků, větráku, luxu či hrábí mi prostě přijde moc i tyto dva. Navíc už to ani vtipné není... 50% ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Při skládání puzzle si může ublížit snad jen Pat a Mat. Slušný a zábavný nový díl staví na klasických patovskomatovských ingrediencích a je slušným nástupcem starých dobrých Ajeťáků. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Super originální v tomhle dílu je, jak Pat a Mat skládají puzzle na zdi, kde dílky drží pomocí větráku. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

pravo 

všechny recenze uživatele

Nová učiteľka zoológie sa na hodine pýta Móricka: "Chlapče, od akého vtáka je toto vajce?" "Neviem." "A toto?" "Neviem." "A toto?" "Takisto neviem." "Zle, veľmi zle, ako sa voláš?" Móricko si stiahne trenírky a hovorí: "Skúste uhádnuť podľa vajec!" ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat se za pomoci kreativních nápadů snaží poskládat obtížné puzzle. Skoro se jim ho podaří dokončit, ale pak se vynoří problém, který známe snad všichni. Poslední dílek chybí! Po jeho nalezení je jiný kousek zničen a oba pánové musí uplatnit svoji vynalézavost. V tomto díle se mi nejvíc líbil závěrečný vtip. ()

hlína 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

Parádní oživení tohoto vyjimečného seriálu. Jeden z mála seriálu, kde si nové díly dokázaly udržet kvalitu starších dílů. ()

anyonecek 

všechny recenze uživatele

Během 8. minut stihnou ze všech dílků jeden ztratit, jeden rozbít a navíc zlikvidují koberec. Tak staví správní stavaři puzzle! ()

Reklama

Reklama