Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Puzzle (S04E01)

(epizoda)
  • Polsko Puzzle
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2002, 9 min

Režie:

Marek Beneš

Pat z balkóna sleduje ako Mat z auta vyberá akúsi vec a jedná sa o skladačku- puzzle. Pat narýchlo pripraví miesto, aby mali priestor na skladanie. Vzorový obrázok na škatuli si povesia na stenu a snažia sa docieliť, aby puzzle poskladali presne podľa neho. Samozrejme ich spôsob je originálny (napr. využitie špendlíkov, metly, ventilátora) a natrafia i na zopár problémov, s ktorými si však hravo poradia. (pravo)

IllIlIlIIl

boshke

Tohle už je nějak moc křečovité. Stavění puzzlí pomocí špendlíků, větráku, luxu či hrábí mi prostě přijde moc i tyto dva. Navíc už to ani vtipné není... 50% ()

stration

otík

Při skládání puzzle si může ublížit snad jen Pat a Mat. Slušný a zábavný nový díl staví na klasických patovskomatovských ingrediencích a je slušným nástupcem starých dobrých Ajeťáků. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

pravo

Nová učiteľka zoológie sa na hodine pýta Móricka: "Chlapče, od akého vtáka je toto vajce?" "Neviem." "A toto?" "Neviem." "A toto?" "Takisto neviem." "Zle, veľmi zle, ako sa voláš?" Móricko si stiahne trenírky a hovorí: "Skúste uhádnuť podľa vajec!" ()

BlackMount

Pat a Mat se za pomoci kreativních nápadů snaží poskládat obtížné puzzle. Skoro se jim ho podaří dokončit, ale pak se vynoří problém, který známe snad všichni. Poslední dílek chybí! Po jeho nalezení je jiný kousek zničen a oba pánové musí uplatnit svoji vynalézavost. V tomto díle se mi nejvíc líbil závěrečný vtip. ()

hlína