Pat a Mat: Štíhlá linie

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2003, 7 min

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

tvrdá realita... :-) ...100%(2.2.2008)

Tenhle díl se nějak vymkl a upadl do průměru a skoro šedi.(6.2.2012)

• WANDRWALL

Jasný návod, jak dostat bulimii, anorexii a žaludeční vředy. Zakázat!!!(17.9.2010)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Nezlobte se na mne, ale hubnutí se přeci do A je to nehodí ani za mák. Každopádně musím objektivně uznat, že se mi ta jejich sklepní udělátka celkem líbila, stejně jako závěrečná pointa... 70%(3.1.2012)

A pak že nové české díly nemají kvalitu! Ani si nepamatuji, kdy jsem se naposledy takhle nasmál. Ono podívat se do zrcadla někdy opravdu vyžaduje velkou odvahu.:-)(27.10.2012)

opět spíše slabší díl, 70%(10.2.2015)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Pat a Mat se rozhodnou shodit pár nadbytečných kilo a pustí se do toho s pořádnou vervou. Upraví jídelníček, ve sklepě si udělají posilovnu a makají. Jenže v noci je hlad. A po něm se nedobře hubne. Výborný díl s výtečnou hudební složkou a úžasnými gagy. Paráda. Hudba: Petr Skoumal(17.4.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Musím dát alespon 4*, už jen za ten "běžící pás" :)(14.4.2013)

Po dlouhé době jsem se zase smál, až jsem se za břicho popadal. Snad už nikdy nezapomenu na 'špekopás' vlastní výroby. A ten konec! Ten je až příliš reálný. :D(25.8.2013)

Pat a Mat nám vlastně tímhle dílem dávají nahlédnout do těžké reality a pohled na nás samé, jak to asi vypadá v případě, že se snažíme zhubnout "chozením" do fitka. Zase se prostzě rozežereme.(3.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

• Tominecek

Cyklus "Pat a Mat se vrací" - ocenění ELSA 2005 v kategorii "Původní domácí tvorba - Animovaný pořad", udělená Českou filmovou a televizní akademií.(29.1.2009)

Dvaja študenti na intráku fantazírujú: - Čo keby sme začali chovať prasa? - Ti šibe? A čo ten smrad a špina? - Však si zvykne.(17.11.2007)

Pat a Mat zjišťují, že už se skoro nevejdou do kalhot a tak se rozhodnou radikálně překopat svoji životosprávu. Nejprve si ve sklepě vybudují profi tělocvičnu s řadou originálních posilovacích strojů a pak na nich dřou do úmoru. I přes tvrdý tréninkový režim se jim nepodaří zhubnout ani deko, ale díky svému nápadu se s tím vypořádají se ctí. Mezi novějšími díly se tento řadí k těm zábavnějším jen mě trochu mrzela absence klasického hudebního motivu a neustálé opakování cvičebního procesu.(5.9.2008)

<< předchozí 1 2