poster

Pat a Mat: Akvárium

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Scénář:

Karel Žalud

Hudba:

Petr Skoumal
 • Jacinda
  ****

  Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

 • stration
  *****

  Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

 • juta
  ****

  Akvárium, z kterého se vyklube jezírko a nakonec bazén pro jednu malou rybičku.(6.1.2012)

 • blackrain
  *****

  To byl zase jednou bláznivý nápad. Já se jenom divím, že jim ten pěkný dvojdomek při tom jejich improvizačním počínání už dávno nespadl na hlavu. Ovšem, i s tím by si ti dva koumesové poradili po svém a s vervou sobě vlastní. Takže by spokojenost byla po všech stránkách. To vytoužené akvárium se jim nakonec opravdu povedlo. Jen to bude mít asi hrozné následky.(27.1.2012)

 • Aky
  *****

  Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

 • - Rybička, ktorú donesie Mat vo vrecku, je červená. Neskôr je však už hnedozelená. (prechlap)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace