Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Zavařují (S04E18)

Režie:

Ladislav Pálka

Kamera:

Zdeněk Krupa

Pat a Mat si spoločne prezerajú záhradkársky časopis, keď ich prekvapí vložené vrecúško v časopise obsahujúce semienka. Okamžite sa rozhodnú, že semiačka zasadia v skleníku a budú sa kochať pohľadom na rastúce rastlinky. Ale rastlinky odmietajú vyklíčiť a rásť a je preto ich pravidelne zalievať. Mat zostrojí zavlažovací prístroj a Pat ho troška vylepší. Ale ani zalievanie nedonúti rastliny vyrásť a tak Pat a Mat musia nájsť v čom je chyba a napraviť to. (pravo)

boshke

Neměl by se ten díl jmenovat spíše "Pěstují dýně"? Vzhledem k tomu, že zavařují minutu a pět a půl minuty se je snaží vypěstovat. Tak jako tak je to klasická slabota jako většina nových dílů... 50% ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Takový dentoš aparátoš snad Ajeťáci ještě neměli, jinak nic extra díl o tom, jak se v pařníku pěstuje dýně a pak při jejich velkém množství se taky musí pořádným strojem zpracovat. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je väčší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti. A za každým ma nadmieru potešili. Lenže po čase to už bolo streotypné . Lebo stále niečo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné. Tak preto 85 % ()

pravo

Zákazník v predajni počítačov: ”Hľadám napínavú dobrodružnú hru na PC, ktorá pre mňa bude predstavovať ozajstnú výzvu.” Predavač: ”Tak to predsa skúste Windows - budete nadšený.” ()

BlackMount

Pat a Mat pěstují dýně a nehledí při tom na účty za elektřinu. Přehnaná péče o tuhle oranžovou zeleninu se jim nakonec vyplatí a vypěstují plody velikosti černobylské blechy. Tuhle požehnanou úrodu musí ještě zavařit, ale to už je ryze mechanizovaná práce. Díl kde jsou dlouhé nezáživné scény se záběry na pomalu rostoucí rostliny. ()

hlína