Pat a Mat: Opékají špekáčky

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Ladislav Pálka

Zdeněk Krupa

Pat a Mat sa rozhodli, že svoj voľný čas vyplnia opekaním špekačiek. Keďže sa im nechce ísť von, tak sa rozhodnú uskutočniť opekačku v byte. Prípadné komplikácie riešia zakaždým novým nápadom. (pravo)

Jacinda

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Aky

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

boshke odpad!

Bože. Proč? Určitě by nebylo lepší si dát přes hubu než do světa vypouštět toto? Není to o tolik horší než většina nových dílů, ale už jich mám po krk, takže za 0% ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík

Jeden z těch snad trošku lepších nových dílů, který se snaží ukázat naše dva ňoumy při opékání špekoňů. Zábava s nimi byla docela slušná, ale nějak tomu chybí ono kouzlo dřívějších dílů. ()

Paity

Tahle táboráková lahůdka je opravdu už klasikou, přestože je to z roku 2003. Co naplat, z těch nových je tohle snad to nejlepší. ()

lubospoti

Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Přestože jsou novější díly o fous slabší než ty nejstarší, tak jsou pořád hodně zábavné. A to zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

BlackMount

Pat a Mat si chtějí dopřát trochu nezdravých uzenářských výrobků a při tom zjišťují, že táborák uvnitř domu je životu-nebezpečný nápad. Rozhodnou se tedy postavit si krb, ale použitý stavební materiál jaksi neodpovídá, ba přímo odporuje požárním předpisům. Naštěstí vše dobře dopadne a naši hrdinové si užijí své opékání za doprovodu hudby ve stylu Evy a Vaška. U této epizody jsem se příjemně bavil. ()

hlína

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

TaNya_

Miluje je celý národ :D tak proč ne? Ani mě nenapadlo, co všechno by šlo při opíkání špekáčků pokazit. ()

xhonza5

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()