Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Opékají špekáčky (S04E02)

Režie:

Ladislav Pálka

Kamera:

Zdeněk Krupa

Pat a Mat sa rozhodli, že svoj voľný čas vyplnia opekaním špekačiek. Keďže sa im nechce ísť von, tak sa rozhodnú uskutočniť opekačku v byte. Prípadné komplikácie riešia zakaždým novým nápadom. (pravo)

BlackMount

Pat a Mat si chtějí dopřát trochu nezdravých uzenářských výrobků a při tom zjišťují, že táborák uvnitř domu je životu-nebezpečný nápad. Rozhodnou se tedy postavit si krb, ale použitý stavební materiál jaksi neodpovídá, ba přímo odporuje požárním předpisům. Naštěstí vše dobře dopadne a naši hrdinové si užijí své opékání za doprovodu hudby ve stylu Evy a Vaška. U této epizody jsem se příjemně bavil. ()

boshke odpad!

Bože. Proč? Určitě by nebylo lepší si dát přes hubu než do světa vypouštět toto? Není to o tolik horší než většina nových dílů, ale už jich mám po krk, takže za 0% ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Jeden z těch snad trošku lepších nových dílů, který se snaží ukázat naše dva ňoumy při opékání špekoňů. Zábava s nimi byla docela slušná, ale nějak tomu chybí ono kouzlo dřívějších dílů. ()

hlína