Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Opravují střechu (S04E03)

Režie:

Ladislav Pálka

Kamera:

Zdeněk Krupa

Patovi počas lejaku začne zatekať do bytu a je potrebné opraviť strechu. Mat pozerá v televízií balónovú prehliadku , ale keď sa mu pokazí obraz, prichádza Patovi na pomoc so svojím vynálezom. Výsledok opravy strechy tejto zohranej dvojice je naozaj pozoruhodný. (pravo)

IllIlIlIIl

stration

exhoubus

Pata a Mata mám docela rád, ale v tomhle díle jsem ani nepochopil, co tam mělo být vtipnýho. Tekla jim střecha, chtěli jí zadělat, ale jeden z nich (nevím, který má jaké tričko) propadl střechou, takže udělali novou střechu a konec. Vlastně se jim všechno, kromě pádu skrz střechu, dařilo a to je trochu nuda. Navíc mi přijde nepravděpodobné, aby jeden z nich měl doma schovaný létací balón, ale to už by mi zas tolik nevadilo. Škoda, že u nových dílů se kvalita výrazně snížila. ()

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

Paity

Je to ten díl, kdy se pustí do oprav kvůli zatékání střechou a udělají si tam tu megasuprovou výřivku, za to bych je vyloženě pochváli, to byl super nápad. To, že zapomněli na odpad, je už trochu horší... ()

BlackMount

Pat a Mat mají obdobný problém jako v epizodě Střecha z roku 1990 jediný rozdíl je v tom, že tehdy ještě bydleli v nevzhledných krychlích a dnes si užívají pohodlí výstavního dvojdomku. Samotná oprava není příliš zábavná, ale závěrečná přestavba třetiny střechy kvůli několika rozbitým taškám se jinde hned tak nevidí ()

hlína