Pat a Mat: Černá bedýnka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Pat si zaobstará záhadný prístroj a privolá k sebe Mata. Mat sa prístroju čuduje a preto mu Pat ozrejmí, že sa jedná o starožitný fotoaparát. Rozhodnú sa ho vyskúšať, ale prekvapí ich jedna zvláštnosť prístroja a tak musia niečo vymyslieť, aby sa mohli fotografovať. (pravo)

Aky

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Matrinx

Jako fotograf jsem se véééélmi bavil :D Sám jsem s takovým krámem pracoval, a vím jaksi taksi jak to chodí. Docela kouzelníci - udělali fotku na osvětlenej film, a dokonce správně exponovanou :D ()

otík

Na tomto díle mých oblíbených hrdinů bohužel nevidím absolutně nic vtipného a ten ubožácký konec mě teda dostal. Veeeelmi slabé. ()

lubospoti

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

BlackMount

Pat a Mat se bez kaskadérských kousků nedokáží ani vyfotit. Než se dopracují k dokonalému snímku musí si poradit s řadou komplikací jako jsou neposlušný stativ, problematické zaostření nebo fyzikální zákony světla. Tenhle díl se mi hodně líbil a to především díky závěrečnému rozuzlení. ()

hlína

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

xhonza5

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()