Reklama

Reklama

Pat a Mat: Černá bedýnka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Obsahy(1)

Pat si zaobstará záhadný prístroj a privolá k sebe Mata. Mat sa prístroju čuduje a preto mu Pat ozrejmí, že sa jedná o starožitný fotoaparát. Rozhodnú sa ho vyskúšať, ale prekvapí ich jedna zvláštnosť prístroja a tak musia niečo vymyslieť, aby sa mohli fotografovať. (pravo)

Recenze (16)

Aky 

všechny recenze uživatele

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Matrinx 

všechny recenze uživatele

Jako fotograf jsem se véééélmi bavil :D Sám jsem s takovým krámem pracoval, a vím jaksi taksi jak to chodí. Docela kouzelníci - udělali fotku na osvětlenej film, a dokonce správně exponovanou :D ()

otík 

všechny recenze uživatele

Na tomto díle mých oblíbených hrdinů bohužel nevidím absolutně nic vtipného a ten ubožácký konec mě teda dostal. Veeeelmi slabé. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat se bez kaskadérských kousků nedokáží ani vyfotit. Než se dopracují k dokonalému snímku musí si poradit s řadou komplikací jako jsou neposlušný stativ, problematické zaostření nebo fyzikální zákony světla. Tenhle díl se mi hodně líbil a to především díky závěrečnému rozuzlení. ()

hlína 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

xhonza5 

všechny recenze uživatele

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()

Reklama

Reklama