Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Černá bedýnka (S04E04)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Pat si zaobstará záhadný prístroj a privolá k sebe Mata. Mat sa prístroju čuduje a preto mu Pat ozrejmí, že sa jedná o starožitný fotoaparát. Rozhodnú sa ho vyskúšať, ale prekvapí ich jedna zvláštnosť prístroja a tak musia niečo vymyslieť, aby sa mohli fotografovať. (pravo)

hlína

IllIlIlIIl

stration

Matrinx

Jako fotograf jsem se véééélmi bavil :D Sám jsem s takovým krámem pracoval, a vím jaksi taksi jak to chodí. Docela kouzelníci - udělali fotku na osvětlenej film, a dokonce správně exponovanou :D ()

BlackMount

Pat a Mat se bez kaskadérských kousků nedokáží ani vyfotit. Než se dopracují k dokonalému snímku musí si poradit s řadou komplikací jako jsou neposlušný stativ, problematické zaostření nebo fyzikální zákony světla. Tenhle díl se mi hodně líbil a to především díky závěrečnému rozuzlení. ()