Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Skleník (S04E08)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Pat a jeho kamarát Mat sa rozhodnú, že si na dvore u domu postavia skleník. Na uskutočnenie svojho cieľa musia preukázať projektantské, architektonické a murárske schopnosti. Stavba skleníka im ide pomerne svižne, ale vlúdila sa chybička. (pravo)

Z0oMb3E

Oproti starým častiam mi dosť vadil soundtrack na ktorý si nie a nie zvyknúť. Viem, že tento je podobný, ale zvyk ... Bacha na zavárané paradajky (či čo to bolo) vedia zlikvidovať celý skleník xDD ()

stration

otík

Asi jeden z těch nejlepších nových dílů Pata a Mata, kde dělají čest své přezdívce "Kuťáci" a postaví skleník, samozřejmě že to ale nebude jen tak. Až na tu pointu kvalitní dílo. ()

BlackMount

Pat a Mat objeví v časopise luxusním skleník ze zavařovaček a tak se hned pustí do jeho výstavby. Během práce však narazí na několik problémů - nedostatkem materiálu počínaje a zatvrdlým betonem konče. Po důkladné přestavbě míchačky přeci jen skleněný domek dokončí, ale radují se z něho jen pár minut. Průměrný díl s pěknou destrukční scénou na závěr. ()

hlína