Pat a Mat: Houpačka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2003, 7 min

Marek Beneš

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Houpačka je zase jeden z těch slabších dílů, ale pořád to svou úroveň má... 70%(23.11.2011)

spíše slabší díl, s bídou 70%(10.2.2015)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Poměrně slušná podívaná na Pata a Mata, kteří si hrají jako děti a postaví si houpačku. Jen škoda, že jim v závěru opět stačí jen hračka místo opravdové promakané houpačky.(20.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Slabota,asi se na tom podepsal rok 2003 a omílání, které nestojí za nic :)(16.4.2013)

Ani nové epizody neztratily nic ze svého kouzla a u tohoto dílu se určitě zasmějete hned několikrát.(8.1.2011)

Tak tohle se fakt Patovi a Matovi povedlo:-D Ten kolotoč ze sušáku na prádlo byl fakt vyhcytaný:-D Na to se rozhodně podívejte zde :-D(18.12.2008)

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O](20.10.2007)

Houpačka se v podání této dvojice mění vlastně v hloupačku. No ale nakonec se jim to vlastně podaří.(3.5.2012)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Tak tohle je jeden z těch divnějších dílů, kdy člověk musí uvažovat nad tím co "vlastně chtěl autor říci" ...(31.8.2013)

• BlackMount

Pat a Mat si hrají jako malé děti. Postaví si k tomu víc atrakcí než jich je na Matějský pouti, ale bohužel se u toho baví jen oni sami. Tenhle díl je dost infantilní a nudný.(26.8.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každé svojí epizodě.(2.2.2016)

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše.(10.4.2009)

<< předchozí 1 2