Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Houpačka (S04E09)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Mat prinesie Patovi darček vo forme kvetiny a hračky, ktorá stvárňuje ich dvoch pri hojdaní sa na hojdačke. Pri pohľade na túto hračku ich pochytí strašná chuť pohojdať sa a tak sa rozhodnú spraviť si naozajstnú hojdačku. (pravo)

IllIlIlIIl

stration

otík

Poměrně slušná podívaná na Pata a Mata, kteří si hrají jako děti a postaví si houpačku. Jen škoda, že jim v závěru opět stačí jen hračka místo opravdové promakané houpačky. ()

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

hlína