Reklama

Reklama

Pat a Mat: Nezvaný návštěvník

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Obsahy(1)

Mat si na balkóne zabáva s lietadielkom a Pat si modeluje, ale s tejto bezstarostnosti ich vytrhne zistenie, že v ich príbytku sa udomácnil nezvaný hosť. Návštevníkom je chytrá myš a preto je potrebné vymyslieť rafinovaný plán na odstránenie problému. (pravo)

Recenze (18)

castor 

všechny recenze uživatele

Je třeba rozlišovat epizody ze sedmdesátých a osmdesátých let a tvorbu v novém tisíciletí. Snad i ten nejobyčejnější laik musí vidět rozdíl.. Tenhle nezvaný host navíc je nejenže nevtipný, ale na závěr i pěkně hloupý!! ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

No to byl zase nesmysl. Hlavně, že jsme si odškrtli další epizodu Pata a Mata a můžeme vymýšlet další ptákoviny, kterým se nikdo, opakuji nikdo, nesměje... 10% ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

Šandík 

všechny recenze uživatele

Nové díly jsou obecně citelně slabší než ty staré. Zrovna tenhle se ale povedl a navíc má vysloveně vypečenou pointu ;o) ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

S nezvaným návštěvníkem je to vždycky těžké, ale mnohem horší je to v případech, kdy tím návštěvníkem je malé a hladové zvířátko, které se vám rozhodne zpříjemňovat život v jakoukoliv denní a noční dobu. To se musí potom rázně zakročit. Ovšem, já raději volím klasiku. Tedy líčení pastiček. Sice se může stát, že ta pastička muže klepnout přes prsty, ale výsledek je vždy zaručený. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Další z řady nových Patů a Matů, kteří tentokrát vynalézají důmyslnou past na myš, aby ji pak krmili. Jo, smysl to nedává a navíc to není ani vtipné. Ach jo! ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Když si někdo nedokáže chytit ani nos mezi očima, těžko chytí myš, která ma navíc IQ vyšší než spousta lidí. ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat nemají klid na svoje modelářství, neboť jim po bytě šmejdí otravný hlodavec. A tak se rozhodnou nevítaného nájemníka zpacifikovat. Používají k tomu vedle klasických pastí i nekonvenční nástražné systémy, bohužel však bez požadovaného výsledku. Nakonec tomu škůdci zabrání v pobíhání po pokoji tím, že mu doručí zásoby prvotřídního sýra až do jeho nory. Honba za myším stínem není práce pro naše hrdiny, tenhle úkol by raději měli přenechat Tomovi. ()

hlína 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

xhonza5 

všechny recenze uživatele

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()

Reklama

Reklama