Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Nezvaný návštěvník (S04E10)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Mat si na balkóne zabáva s lietadielkom a Pat si modeluje, ale s tejto bezstarostnosti ich vytrhne zistenie, že v ich príbytku sa udomácnil nezvaný hosť. Návštevníkom je chytrá myš a preto je potrebné vymyslieť rafinovaný plán na odstránenie problému. (pravo)

hlína

castor

Je třeba rozlišovat epizody ze sedmdesátých a osmdesátých let a tvorbu v novém tisíciletí. Snad i ten nejobyčejnější laik musí vidět rozdíl.. Tenhle nezvaný host navíc je nejenže nevtipný, ale na závěr i pěkně hloupý!! ()

blackrain

S nezvaným návštěvníkem je to vždycky těžké, ale mnohem horší je to v případech, kdy tím návštěvníkem je malé a hladové zvířátko, které se vám rozhodne zpříjemňovat život v jakoukoliv denní a noční dobu. To se musí potom rázně zakročit. Ovšem, já raději volím klasiku. Tedy líčení pastiček. Sice se může stát, že ta pastička muže klepnout přes prsty, ale výsledek je vždy zaručený. ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Další z řady nových Patů a Matů, kteří tentokrát vynalézají důmyslnou past na myš, aby ji pak krmili. Jo, smysl to nedává a navíc to není ani vtipné. Ach jo! ()

BlackMount

Pat a Mat nemají klid na svoje modelářství, neboť jim po bytě šmejdí otravný hlodavec. A tak se rozhodnou nevítaného nájemníka zpacifikovat. Používají k tomu vedle klasických pastí i nekonvenční nástražné systémy, bohužel však bez požadovaného výsledku. Nakonec tomu škůdci zabrání v pobíhání po pokoji tím, že mu doručí zásoby prvotřídního sýra až do jeho nory. Honba za myším stínem není práce pro naše hrdiny, tenhle úkol by raději měli přenechat Tomovi. ()