Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Bodygárdi (S04E11)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 8 min

Režie:

Marek Beneš

Mat si zaobstaral cenný umelecký kúsok, ale po prečítaní informácie o hľadanom zločincovi sa o svoj predmet začína obávať. Spolu s Patom musia zabezpečiť ochranu a bezpečnosť svojho predmetu a tak skúšajú kadejaké metódy ako znemožniť prípadnému páchateľovi krádež. (pravo)

castor

Je třeba rozlišovat epizody ze sedmdesátých a osmdesátých let a tvorbu v novém tisíciletí. Snad i ten nejobyčejnější laik musí vidět rozdíl.. když už ho nevidí samotní tvůrci. Novým dobrodružstvím Pata a Mata chybí to podstatné - vtip a nápad.. ()

boshke

Většina zřejmě naseká těch pět hvězd každému dílu Pata a Mata. Jak jinak si lze vysvětlit, že tento moderní nepodělek má jen o pár procent méně než nadupané díly z dob socialismu... 60% ()

WANDRWALL

Než Pat a Mat přijdou na to, jak si zachránit prý cenný kus, i když každý divák vidí, že je to padělek, tak by jim ho i průměrný zloděj vzal i s hodinkami co jeden z nich nosí na rukou! Pro nepřesvědčivost musím dát jen jednu hvězdičku. ()

blackrain

Podle názvu epizodky jsem očekávala, že ti dva chlapíci budou střežit nějakou celebritu. Ale oni se rozhodli ochrnánit umělecké dílo, jehož cena musela být opravdu závratná, když se tak všemožně snažili a za tu snahu se večer taky parádně odměnili. Po dobře provedené práci to musí být. Škoda, že přitom usilí s vymýšlením pastí a bezpečnostních systémů zapomněli na to hlavní. ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Těžko říct, co byl úmysl tvůrců, ale Pat a Mat si přivezou část sochy domů a ze strachu před lupičem vymýšlejí nejrůznější pasti. Jen tu sochu jaksi přestali hlídat. ()