Reklama

Reklama

Pat a Mat: Bodygárdi

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 8 min

Režie:

Marek Beneš

Obsahy(1)

Mat si zaobstaral cenný umelecký kúsok, ale po prečítaní informácie o hľadanom zločincovi sa o svoj predmet začína obávať. Spolu s Patom musia zabezpečiť ochranu a bezpečnosť svojho predmetu a tak skúšajú kadejaké metódy ako znemožniť prípadnému páchateľovi krádež. (pravo)

Recenze (24)

castor 

všechny recenze uživatele

Je třeba rozlišovat epizody ze sedmdesátých a osmdesátých let a tvorbu v novém tisíciletí. Snad i ten nejobyčejnější laik musí vidět rozdíl.. když už ho nevidí samotní tvůrci. Novým dobrodružstvím Pata a Mata chybí to podstatné - vtip a nápad.. ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Většina zřejmě naseká těch pět hvězd každému dílu Pata a Mata. Jak jinak si lze vysvětlit, že tento moderní nepodělek má jen o pár procent méně než nadupané díly z dob socialismu... 60% ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Než Pat a Mat přijdou na to, jak si zachránit prý cenný kus, i když každý divák vidí, že je to padělek, tak by jim ho i průměrný zloděj vzal i s hodinkami co jeden z nich nosí na rukou! Pro nepřesvědčivost musím dát jen jednu hvězdičku. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele

Nejvíce mě udivuje, že v české pohádce se objevuje americký časopis. Nejsme snad proboha hrdí na náš jazyk? Tenhle díl nápadně připomíná Mys Hrůzy. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Podle názvu epizodky jsem očekávala, že ti dva chlapíci budou střežit nějakou celebritu. Ale oni se rozhodli ochrnánit umělecké dílo, jehož cena musela být opravdu závratná, když se tak všemožně snažili a za tu snahu se večer taky parádně odměnili. Po dobře provedené práci to musí být. Škoda, že přitom usilí s vymýšlením pastí a bezpečnostních systémů zapomněli na to hlavní. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Těžko říct, co byl úmysl tvůrců, ale Pat a Mat si přivezou část sochy domů a ze strachu před lupičem vymýšlejí nejrůznější pasti. Jen tu sochu jaksi přestali hlídat. ()

rozbris 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat našli sochu co byla ukradena.....vymyšleli pasti ale nějak na sochu zapoměli a tvůrci Bonton Zlín asi taky na něco zapoměli, protože tohle se jim moc nepovedlo:-) ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Tohle se povedlo, dva "ranaři" Pat a Mat, úplně živě si je představuji před "Karlovkama" nebo "Žlutýma lázněma". ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. A přestože novější epizody mi přijdou trochu slabší, tak je to pořád výborná zábava. ()

Colleague 

všechny recenze uživatele

Tento seriál nehodnotím jako celek, ale každý zvlášť. Pata a Mata mám hodně rád, ale tenhle díl se mi bohužel vůbec nelíbil, zatím mi přišel tenhle nejhorší. ()

Reklama

Reklama