Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hrdina britského komediálního seriálu Roman Pretty vydělal miliony v cestovním ruchu, ale v rodině ho čeká jedno překvapení za druhým. S manželkou Morwennou, někdejší oslnivou modelkou, totiž má tři krásné dcery, které řeší řadu problémů.  Britský komediální seriál vypráví o neobvyklé rodině, jejíž hlavou je Roman Pretty, který vydělal miliony v cestovním ruchu. S manželkou Morwennou, někdejší oslnivou modelkou, má tři krásné dcery, které s rodiči žijí ve společném domě. Prostřední Nikki, která chodí s Leem, se vrací z natáčení béčkového thrilleru s novým přítelem Sebem. Nejstarší Jenny je hrdou matkou malé Nikki, ale její manželství s Jasonem je na rozpadnutí. A do nejmladší Kelly se zamiloval pan Hokkasawa, který přišel o práci v japonské restauraci a teď dělá u Romana zahradníka, i když má proti svému novému šéfovi řadu výhrad. Co všechno tuhle bláznivou rodinu spjatou pevnými citovými pouty ještě čeká? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

Sowa 

všechny recenze uživatele

Takové menší překvapení tohoto roku. Ztřeštěný sitcom s rychlým spádem, kde se komické situace sypou jak na běžícím páse. Ano, je to zajímavé, a jak píše dez, konečně je tu něco jiného než sketch show, ale... Je to tak potrhlé, až je to "nebritské" a vypadá to spíše jako jeden z lepších (a vtipných) amerických sitcomů. Je mi jasné, že se na tuhle věc podívá většina lidí jen kvůli Chrisi O'Dowdovi, který je mimochodem skvělý a jeho neustálá snaha zbavit se manželky a vlastního dítěte, třeba i za cenu předstírání vlastní sebevraždy či prodeje dítěte na internetu, tvoří ty nejvtipnější pasáže seriálu. Jinak zde hraje Nic Burns (Nathan Barley) a Mathew Horn (Catherine Tate show). A ještě poznámka: Postavám je docela dobře rozumnět, což může být dobrá zpráva pro ty, kdo začínají šílet, jakmile si někde otevře pusu Angličan, nedej bože Skot... ()

Slatibarfast 

všechny recenze uživatele

Pozeral som to len kvôli Montserrat, takže som tých 6 častí nejak prežil. Malo to síce aj dobré momenty ale bolo ich príliš málo. Plusy: Montserrat, Chris, občas dobrý vtip Mínusy: veľmi silený humor, často zachádzajúci až do extrémov Rozhodoval som sa medzi 2 a 3*, nakoniec som dal 3. ()

Reklama

dezorz 

všechny recenze uživatele

Po roznych skecovych show, kvazi realistyckych zabavnych experimentoch, konecne poriadny, anglicky posahany sitcom!!! ()

burina 

všechny recenze uživatele

Veľmi podivný britkom plný vulgárneho humoru, ktorý ja nemusím. Za zmienku stoja len Montserrat Lombard v úlohe Nikki a Chris O'Dowd, ktorého večné pokusy zbaviť sa manželky a novonarodeného syna sú to najvtipnejšie na celom seriály. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama