poster

Rodinný chaos (TV film)

 • USA

  Relative Chaos

 • Slovensko

  Uletená rodinka

Komedie

USA, 2006, 86 min

Režie:

Steven Robman

Scénář:

Matt Goldman

Kamera:

Michael Storey

Hudba:

Danny Lux

Producenti:

Randy Sutter

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Yvonne J. Hurst

Kostýmy:

Kate Rose
(další profese)
 • freddy
  ***

  Pohodová komedie o jednom rodinném setkání a jedné rodinné soutěži. Gilbertův pohár chce získat každý ze tří sourozenců, ale nemladší Dil, který rodinný pohár nikdy nevyhrál, má největší motivaci. A na základě tohoto klání se odvíjí celý děj. A k mému překvapení to bylo dost dobře kouzkatelné a film velmi rychle odsýpal. Prostě svižná komedie, která místy i pobaví a rozhodně nenudí, tedy alespoň mě nenudila. Taková solidní televizní komedie pro nudné odpoledne jako dělaná. Takže dějově je to docela dobře zvládnuté, žádná větší zápletka tam není, spíše se to točí kolem toho rodinného setkání a kolem vztahů mezi sourozenci a jejich rodinami. Po herecké stránce se na tom snad ani nic zkazit nedalo, takže pohoda. Prostě takový čistý solidní filmový průměr, je to za tři hvězdičky.(31.10.2008)

 • Killy
  ***

  Taková oddechová komedie :) Je pravda že trošku chybí nějaké lepší hlášky, zapamatovatelné scénky...vlastně kdybych měla film odvyprávět tak to asi nezvládnu jinak než "rodinný chaos na rodinném setkání" ... každopádně asi ani příště nepřepnu program na něco jiného.(9.9.2010)

 • nash.
  **

  Televizní komedie, která je sice pohodová, ale všichni poněkud přehrávají své party, takže občas působí jako lehce zastydlí puberťáci. Navíc se toho neděje zase tolik, aby to dokázalo udržet pozornost diváka, nebo ho dokonce rozesmát.(10.8.2010)

 • slunicko2
  **

  Poněkud přihlouplá velmi americká komedie. 1) Jeden z těch amerických filmů, kde nevíte, jestli jde o parodii amerického způsobu života anebo to tvůrci mysleli s tou legrací vážně. Obávám se, že správná je ta druhá možnost. 2) Černooký "hottie" již 32letý (!) Christopher Gorham (nejmladší bratr Dil) mě udržel u obrazovky. Sláva mu.(15.5.2011)

 • Jeremiah
  ***

  Úspěšný člověk může vyrůst jen z úspěšně fungující rodiny. Tak tohle se mi vrylo do paměti při sledování tohoto, dle mého mínění, poměrně úspěšného dílka. Člen takovéto rodiny se umí ve většině případů správně rozhodnout, dobře hodnotí životní situace a s podporou rodiny úspěšně absolvuje "očistec" nazvaný ŽIVOT. Každému, kdo se narodí do takovéto rodiny závidím, já jsem bohužel to štěstí neměl / narodil jsem se do rodiny, která moc přemýšlí / , ale i tak mám takovéhle filmy rád ... silnější 3.(9.9.2010)