Ohnivý had (TV film)

Ed Hanna

Kostýmy:

Victoria Dobson
  • Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +docela napínavý, akce byla v pohodě a herci taky -nabídne celkem směšné efekty/// Snesitelný, dá se přežít. Nejzajímavější je asi ten příběh, respektive jeho spiklenecký nádech nečeho velkého. Dokonce nemá ani příliš nelogičností a na TV film je to slušný průměr. Viděl jsem mnoho horších trapáren, tahle byla ještě koukatelná./// Celkem 45%///(24.6.2008)

• Tuax

Je to ptákovina, ale rozhodně koukatelná. Je tam i několik momentů, které jsou fajn a kdyby nebyl tak pokažený závěr, z kterého bolely oči, dal bych i dvě hvězdy. Takhle výš jít nemohu. Jinak myšlenka by nebyla až tak zlá, ale to zpracování je velmi otřesné, mohlo z toho být aspoň slušné béčko, jenže ty efekty vypadají jako dělané někde na koleně, nevypadají moc profesionálně. Herecké výkony průměrné až hodně špatné, scénář hrozný. Poslední dobou mi přijde, že je to typické pro snímky z Kanady.(19.6.2010)

• Vitason

Noční můra pro všechny hasiče. Splněný sen pro všechny pyromany. To všechno je prapodivný tvor z vesmíru, který si zřejmě hrál v dětství často se sirkami. Název filmu označuje tohoto tvora za hada. No jestli chcete, ale tohle kamarádské stvoření se většinou pohybuje jako jiskra a hada to může lehce připomenout v jediné scéně. Vždyť ani nemá rozeklaný jazyk! :-) Na filmu Ohnivý had není zřejmě nic, co by stálo za pozornost odborníků z čsfd. Celý příběh o živé pochodni z vesmíru je podávám v extrémně tupém scénáři, který je ozdoben příšernými dialogy (agentka FBI k postřelenému muži, který si drží krvácející ránu: ,,Jste v pořádku?"). Efekty, herci i všechno ostatní stojí za starou belu. Než to vidět znova, to radši strčit nohy do ohně. Podobné filmy: Duch ohně (2002)(17.8.2007)

• Pythonator

Jak rád bych dal alespoň jednu hvězdičku. Těšil jsem se na ohnivého hada a na to, co ''filmaři'' vymysleli za ptákoidní zápletku. Zápletka byla bohužel ještě dementnější než jsem doufal a ten ohnivec vlastně ani nebyl had. Mělo to i chapadla a bylo to trapné. Přitom ten námět není vůbec špatný a zasloužil by si pořádné zábavné béčko.(24.12.2014)

• Scratt

Váhám mezi jednou a žádnou hvězdou. Zkusím si to tedy promyslet. Co jsem vlastně viděl? Ohnivý vesmírný had, který vylézá ze země a sem tam něco zapálí nebo se přemístí do člověka, který tím získá jiskru v oku a pak něco zapálí. Pár šikovných lidiček se snaží dokázat jeho existenci a taky ho zastavit...To není moc dobrá náplň pro film, že? Co je tedy Ohnivý had? No horor určitě ne, akční film to není a smát se lze snad jen efektům, takže ani na komedii se to napasovat nedá. Celkově vzato se jedná o zbytečný film s nezajímavou zápletkou, mizerným zpracováním a hereckými výkony podobné úrovně. Proč, že to tu vlastně píšu? A jó, to hodnocení...Takže to máme jednu nulu. 10%(18.6.2010)