poster

Bláznovo zlato

 • USA

  Fool's Gold

 • Slovensko

  Mačacie zlato

 • Velká Británie

  Fool's Gold

Dobrodružný / Thriller / Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ***

  V tomto filmu je snad všechno, na co si vzpomenete. Krásné prostředí, dobrodružství, poklad, legrace, napínavé chvilky, boháč s dcerou blběnou (ta mi teda pila krev) a ústřední pár, mezi kterým to jiskří...Výsledkem je bohužel sterilní zábava či guláš, kteý kuchař zapoměl dochutit. Škoda, McConaughey a Hudson ač se snaží sebevíc, bohužel film z šedi průměru nezachrání. Mohl to být přinejmenším hit sezóny, takhle ale jako mořský příboj z hlavy rychle vyšumí...(28.1.2009)

 • Beky
  **

  Neuvěřitelná nuda v překrásném prostředí!! Normálně by se zdálo, že Andy Tennant je ten správný muž, který dokáže natočit slušnou romaticko-dobrodružnou komedii...ale pravda je bohužel úplně někde jinde, pravděpodobně na dně moře!! Občas se divim, co se dá všechno zkazit, exemplárním případem jsem většinou já:), ale momentální komentář je úplně o někom jiném, zase na druhou stranu všechno zlé je pro něco dobré a já tedy pevně doufám, že dvojici Kate Hudson, Matthew McConaughey minimálně dlouuuuho pospolu neuvidíme, všeho moc totiž škodí!! Ještě mě mrzí to, že si režisér jasně neujasnil (...to je dobrý:), co vlastně chce točit, protože ty drsné scény my přišly dost nesympatický v tomto druhu filmu, je to jako kdybych napsal z ničeho nic dvacet sprostých slov za sebou!!:( Jednou větou: Krásné moře, krásná pláž...kde se poklade schováváš??(19.10.2008)

 • Fiftis
  **

  Celkovo film pôsobí ako dobrý námet pre zopár-dielny televízny seriál, ktorý by vcelku príjemne vyplnil nedeľné popoludnie pre niektorých ľudí. Ale regulárny celovečerný film by mal ponúknuť divákovi niečo viac, aj keď verím, že film dokáže veľmi príjemne pobaviť. Takto je ale Mačacie zlato podpriemerným produktom, ktorý trpí na poriadnu slaboduchosť scenáru, neprimeranú dĺžku, ale zaujme spomínanou celkovou pohodovosťou.(15.12.2012)

 • SOLOM.
  **

  Matthew McConaughey- Kate Hudson- Donald Sutherland-Alexis Dziena- Ewen Bremner: Jména slibující do značné míry zajímavou podívanou, jenže jakmile započne tahle rádoby dobrodružná komedie, nastává jeden velký průser. Scénárista neměl svůj den a přestože hýřil docela slušnými nápady, nedokázal svým postavám vdechnout nic, co by mě dokázalo více zaujmout. Trapné dialogy a rádoby humorné scény sice občas dokáží vymáčknout úsměv na tváři, ale stupidita a přehnanost z toho všeho smrděla srovnatelným zápachem, jako korupce ve fotbale. Akční scény občas dokáží trochu pozvednout skomírající úroveň snímku, jenže těch opravdu dobrých a zajímavých je žalostně málo. K lepší náladě a vyššímu hodnocení tentokrát nepomohly ani herečky v plavkách.(26.2.2012)

 • blackrain
  ***

  Postava, kterou hraje Matthew McConaughey byla opravdu blázen a absolutně nadšená pro věc, tedy pro poklad. Když jsem viděla milionářskou dcerušku Donalda Sutherlanda, tak jsem si říkala, Bože, do čeho jsi to duši dal. Takhle blbého člověka jsem dlouho neviděla. Donald Sutherland neměl ani pořádně co hrát. Úplně stačilo, aby se na place objevil v bílém olbečení a tvářil se unuděně. Tohle je pohodový a oddychový film plný krásných exteriérů.(12.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace