poster

Bláznovo zlato

 • USA

  Fool's Gold

 • Slovensko

  Mačacie zlato

 • Velká Británie

  Fool's Gold

Dobrodružný / Thriller / Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Žádné terno to není, ovšem pohodový Matthew McConaughey a krásné, prosluněné lokace člověka dokáží zabavit...Vrr Kate Hudson Btw : Kevin Hart jako záporák? Really?...70%(29.8.2014)

 • Fiftis
  **

  Celkovo film pôsobí ako dobrý námet pre zopár-dielny televízny seriál, ktorý by vcelku príjemne vyplnil nedeľné popoludnie pre niektorých ľudí. Ale regulárny celovečerný film by mal ponúknuť divákovi niečo viac, aj keď verím, že film dokáže veľmi príjemne pobaviť. Takto je ale Mačacie zlato podpriemerným produktom, ktorý trpí na poriadnu slaboduchosť scenáru, neprimeranú dĺžku, ale zaujme spomínanou celkovou pohodovosťou.(15.12.2012)

 • Sofia
  ***

  Zábavná jednohubka ve stylu Lovců pokladů, která rozhodně neurazí. A navíc se na toho blonďáka s nevyslovitelným jménem opravdu dobře kouká. Kdo se rád dívá na krásné karibské ostrovy, blbé černochy s králíkem a má velkou zásobu popcornu, je na správné adrese.(30.4.2008)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 9/10/// +Matthew McConaughey opět táhne, s Kate Hudson vytváří dobrou dvojici, potěší Alexis Dziena, hloupější barbínu jsem neviděl .-) dobrá akce a humor, nechybí tu nic z dobrodružného žánru -občas mohlo být ještě vtipnější, přeci jen to hraje víc na vážnější notu/// Letní dobrodružství s honbou za pokladem jak má být. Je tu snad vše co by jste v dobrodružném žánru hledali. Na jediné co tady nenarazíte je nuda, která ale k tomuhle žánru stejně nepatří. Budete se výborně bavit, film vám zvedne náladu a udrží si i vaši pozornost ať už pěknými záběry nebo trefnými dialogy./// Celkem 80%///(30.5.2011)

 • Kothy
  ***

  Zajímavý dobrodružný film s Kate Hudson a Matthew McConaugheym o hledání pokladu.(26.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace