Reklama

Reklama

Bláznovo zlato

  • USA Fool's Gold (více)
Trailer 1

Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (282)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $70miliónovTržby USA $70,231,041Tržby Celosvetovo $111,231,041Tržby za predaj DVD v USA $20,597,556 //počet predaných kusov 1,235,387║ Dalo sa to zniesť, čakal som väčšiu hrôzu ale nie je to o nič viac, než zlátanina ako Sahara. V podstate ide o tuctové ako že dobrodružstvo v nezáživnej réžii, kde nie je ani jednej poriadnej momentky, čo by pôsobila pre dej osviežujúco. /40%/ ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jsem silně nespokojen. Kate Hudson totiž ve filmu neměla ty rajcovní plavky co má na plakátu a navíc ve skutečnosti nemá ani takový kozy co má plakátu. Ve filmu má na sobě totiž černý dvoudílný plavky. Záběry na její zadek jsou všehovšudy jen dva. Za to skvěle vypracovanou postavu Matthew McConaugheyho mi homouš za kamerou cpal na plátno snad každou druhou minutu. Naštěstí oba dva hlavní hrdinové jsou krásně opálení, protože kdyby byli bílý jako tvaroh, celej příběh by stál za hovno. ()

Reklama

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Blázen ten, kdo si vykope hrob a producentům zlato. Důrazné varování: Andy Tennant není zárukou kvality. Tato slátanina není romantická, ani komedie a jediný akční moment je pod vodou, když si svalnatý Mathew hraje na zfetovanou ropuchu. Guilty pleasure momenty jsou všehovšudy tři, vtipné vtipy dva a sympatický pouze chudák Donald Sutherland, který si přilepšuje k důchodu. Pokud hledáte crossover mezi Lovci pokladů, Piráty z Karibiku, Rosamunde Pilcherovou a Cestománií, jste na místě. Pokud máte IQ pod 100, hoďte kotvu.Pokud vás láká přítelkyně, pozvěte ji za ušetřený obnos na večeři. Žaludek je lepší plnit než vyprázdnit. P.S. Už jsem se zmínila, že je to dlouhé jako aglomerace Mexico City? Že hudba se pohybuje mezi karibskými náladovkami a dramatickými ozvěnami dobývání nových světů? Že Matthew a Kate to se solárkem přepískli? Že je tam dívčina, jejíž nejchytřejší věta je "I am dumb?" Že snaha o dobrodružství přípomíná slepici, která dvakrát zahrabe a najde zrno? Že jsme při tom zkonzumovali celoroční průměrné zásoby cukrovin na obyvatele ČR? Že jsem se slzou v oku vzpomněla i na Superbad? :) 30% ()

Blizzard 

všechny recenze uživatele

Podle traileru jsem čekal oddychovou zábavu a nakonec jsem dostal fádní dialogy, nudné scény a povětšinou hloupý a již okoukaný humor. Fool's Gold jako romantická komedie neuspěla a jako akční film už vůbec ne, to už Nick Slaughter ve svém TV seriálu "Tropical Heat" je na tom o něco lépe a ani pěkná scenérie a holky v bikinkách nezachrání především špatný scénář a režii, což jsou hlavní nedostatky tohoto filmu. (3/10) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack George Fenton: 1. Fool's Gold Legend and Main Title [4:25] ,2. Where's the Boat? [1:34] ,3. Debt Collector (Bigg Bunny) [2:06] ,4. Man Overboard [3:01] ,5. Late for the Hearing [2:07] ,6. Where's the Plate? [1:31] ,7. The Nigel Factor [1:53] ,8. Saving Gemma's Hat [2:06] ,9. Aurelia and the Queens Dowry [5:31] ,10. The Stand Off (Fool's Gold Theme) [1:56] ,11. Sabotaging the Grid [3:46] ,12. Tess's Theme [1:24] ,13. The Day Dive [2:45] ,14. Discovering the Canon [2:21] ,15. The Aurelia Stone [4:47] ,16. Trouble in the Churchyard [2:09] ,17. A Deathtrap [2:09] ,18. Finn to the Rescue [2:08] ,19. The Treasure, the Kidnap and the Sea plane [5:42] ,20. A nice... soft... landing (Tess's Theme) [1:41] ,21. Sharing the Spoils [1:50] ,22. Love and Affection - Majek Fashek [3:26] ,23. You Can Get It If You Really Want - Desmond Dekker [2:39] ,24. Call Me Thumper - Classic [2:34] ,25. Truly Madly Deeply - The Dualers [2:50], ()

Galerie (25)

Zajímavosti (10)

Reklama

Reklama