poster

Noci v Rodanthe

 • USA

  Nights in Rodanthe

 • Austrálie

  Nights in Rodanthe

 • Slovensko

  Nečakaná láska

 • Velká Británie

  Nights in Rodanthe

 • Irsko

  Nights in Rodanthe

 • Kanada

  Nights in Rodanthe

 • Nový Zéland

  Nights in Rodanthe

Drama / Romantický

USA / Austrálie, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bluntman
  odpad!

  Když obalíte hovno do celofánu, napíchnete na něj rybářský háček a budete ho prodávat královně, stále jde o onen nevábný produkt. Mám za to, že u NOCI V RODANTHE nemůže vlhnout cílová divácká skupina - tj. ženy po přechodu (jestli vlhnout ještě mohou), protože se nejedná ani o povedený brak, nýbrž vypatlaný kýč, který si hraje na něco víc. 0/10(19.12.2008)

 • Danceboy
  *****

  Boze vy ste vsetci chudaci co ste tento film skritizovali, a vy si hlavne hovorite, ze ODBORNICI, ste obycajni zakomplexovani magori, neviete ohodnotit skvely romanticky film plny slz...Na co vam su dialogy, to je ten problem, ze sa neviete vcitit do atmosfery a len pozerate ako bezduche bytosti, ktore len hladaju chybicky tam kde nie su, aby ste sup sup mohli napisat kritiku...je mi vas luto(5.11.2008)

 • Roman.Ticka
  ***

  Už už jsem šahala na vypínač s tlačítkem Stop (vysvětleno polopaticky pro lidi typu Cival) z důvodu naprostého kýčovitého klišé ve vývoji této dramoromance, ale moje oblíbená Diane a dnes už i omilostněný Richard, mě zastavili. Šlo to dál ve stejném duchu, upřesňuji - pošleme k sobě express rekomando s balíkem plným osamělosti, uražené ješitnosti, zklamání a beznaděje - a maximálně ve 101% se ti dva spolu alespoň vyspí. Tady rejža mířil kupodivu i výš k nějakým citům, ale jako by nevěděl kudy vede přímá cesta... No "naštěstí" přišla zákruta a trošku se nám to zreálnělo. Mínus: Kdyby se byl býval Doktor méně učil, vyučil by se horníkem a měl by možná šanci. Plus: Tupci co nic nehledají a točí se v tom svém bludném kruhu, se třeba zamyslí. Nejlepší dvě věty za 93 min. ale stojí za to: "Je hloupé nevědět, jestli jsem vdaná." "To nevadí, já zas nevím, kde bydlím."(14.1.2011)

 • Martrix
  *

  Milí diváci, dnes si v rámci HLW receptáře povíme, jak se připravuje Romantická slátanina po americku. K přípravě budeme potřebovat: jednoho umytého a navoněného R. Gere, jednu čerstvou D. Lane, pět kilo klišé a hromadu keců. Postup přípravy: hromadu keců(nešetříme), nacpeme nejprve do huby D. Lane a posypeme najemno nakrájeným patosem. Stejný postup zvolíme u R. Gera, ale vše navíc zalijeme medem. Oba potom vložíme do úžasného domu na pláži, posypeme předem připravenou čalamádou z klišé a necháme velmi, velmi pozvolna dusit, až do změknutí. Potom R. Gere vyjmeme a necháme vychladnut. D. Lane pak společně s nakrájeným patosem a kecy, pořádně vyšleháme a necháme vytuhnout. Dobrou chuť vám přeje, Váš George C. Wolfe! Rada na závěr: Pokud vám něco z této kaše zbylo, pokuste se otrávit, nebo aspoň uspat také vaše sousedy, či známé tím, že jim to celé převyprávíte.(5.6.2016)

 • castor
  ***

  Oba dva se před lety pro něco rozhodli. Oba tomu obětovali prakticky všechno. On volil kariéru, ona rodinu. Přesto ani jeden z nich není šťastný. Nyní se potkávají v jednom hotelu na pobřeží, kde si oba chtějí pročistit myšlenky. Zbytek už necháme zcela na Nicholasi Sparksovi, spisovateli, který stojí už za Zápisníkem jedné lásky nebo za Vzkazem v láhvi. Jo, je to kýč. Ale dívat se na něho dá. A to především díky ústřednímu duu (nestárnoucí Gere a stále půvabná Lane). Přesně vím, komu se tohle bude nadmíru zamlouvat.. TA nebude řešit to, že scénář rozhodně neplatí za to být filmu nějakou oporou a zároveň bude po shlédnutí doufat, že za rohem skutečně bude čekat ten pravý. Nejlépe s tváří Richarda Gerea.. Když se my ostatní určitým fakt přepáleným scénám přestaneme smát, dostane se nám nenáročná jednohubka, jejíž devět desítek minut poměrně rychle uběhne, příliš nenaštve a určitě „potěší“ zvlášť cyniky!!(14.4.2011)

 • - Vo filme odznela aj pieseň "Wings of Love" od anglického rockového speváka a bývalého člena skupiny Smokie, Chrisa Normana. (monalisa69)

 • - Snímek byl natočen podle stejnojmenného románu Nicholase Sparkse, podle jehož děl byly zfilmovány i tituly Zápisník jedné lásky (2004) a Milý Johne (2010). (Judy24)

 • - Richard Gere a Diane Lane stvárnili partnerov už vo filme Neverná (2002). (executive)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace