Noci v Rodanthe

• slovenský

Nečakaná láska

Drama / Romantický

USA / Austrálie, 2008, 97 min

Aj ja som sa prvu polovicu filmu nudil, avsak potom sa scenar uberal smerom, ktory sa mi zacal trosku pacit. Film je skor urceny pre zenske publikum a preto odporucam neznejsiemu pohlaviu nezabudnut si vziat kapesniky. Ta tretia hviezdicka je za herecky vykon Diane Lane... 05.11.2008 _______ Diane Lane - (Adrienne Willis) +++ Richard Gere - (Dr. Paul Flanner) +++ James Franco - (Mark Flanner) +++ Scott Glenn - (Robert Torrelson) +++ Christopher Meloni - (Jack Willis) +++ Hudba: Jeanine Tesori +++ (Videl v kine 04.11.2008) +++(5.11.2008)

• Martrix

Milí diváci, dnes si v rámci HLW receptáře povíme, jak se připravuje Romantická slátanina po americku. K přípravě budeme potřebovat: jednoho umytého a navoněného R. Gere, jednu čerstvou D. Lane, pět kilo klišé a hromadu keců. Postup přípravy: hromadu keců(nešetříme), nacpeme nejprve do huby D. Lane a posypeme najemno nakrájeným patosem. Stejný postup zvolíme u R. Gera, ale vše navíc zalijeme medem. Oba potom vložíme do úžasného domu na pláži, posypeme předem připravenou čalamádou z klišé a necháme velmi, velmi pozvolna dusit, až do změknutí. Potom R. Gere vyjmeme a necháme vychladnut. D. Lane pak společně s nakrájeným patosem a kecy, pořádně vyšleháme a necháme vytuhnout. Dobrou chuť vám přeje, Váš George C. Wolfe! Rada na závěr: Pokud vám něco z této kaše zbylo, pokuste se otrávit, nebo aspoň uspat také vaše sousedy, či známé tím, že jim to celé převyprávíte.(5.6.2016)

• Malarkey

To jsem si takhle pustil televizi, naladil po dlouhý době socka kanály a doufal, že v nich bude dávat něco, co jsem ještě neviděl. Dávalo. Na Nově. Tenhle film, kterej by byl v televizi Růžičkový ve Slunce Seno místo Angeliky, kdyby to Troška natočil o pár let pozdějc. Pro starší ženský podle mě ideál. Podle mě film plnej neuvěřitelnejch kýčů, kde vrcholem je závěr s koňmi běžícími podél pláže.(19.6.2011)

• Skip

Komorní příběh o jednom, dalo by se říct, osudovém setkání. Chvíli si říkáte, jo, tohle bylo dobrý, aby vzápětí matka pronesla k dceři nějaké moudro o lásce a už se sháníte po kinedrylu, stejně jako když si chlapi zaslzí. Richard Gere a Diane Lane spolu fungují celkem bez problémů, ale co je to platné, když musí slzet a k tomu říkat blbosti.(20.12.2010)

• Flego

Tak som sa prešiel slzavým údolím, či vlastne veternou plážou kdesi na konci sveta, aby som skonštatoval, že Gere aj Lane sú stále sympatickí a láska kvitne nielen v postpubertálnom svete, ale aj to, že takéto filmy nie sú pre mňa. Nechcem byť cynik, ale podobné sladkobolné príbehy ma ničím neobohacujú. Ako napísala pani Hejlíčková v Cineme " film je zjavne určený vyprahlým diváčkam okolo štyridsiatky".(4.1.2009)

• - Motiv plakátu, na kterém je muž, jenž drží ženu za obličej a chystá se k polibku, je shodný s plakáty k dalším filmům natočených podle knižní předlohy od Nikolase Sparkse. (Ganka)

• - Richard Gere a Diane Lane stvárnili partnerov už vo filme Neverná (2002). (executive)

• - Vo filme odznela aj pieseň "Wings of Love" od anglického rockového speváka a bývalého člena skupiny Smokie, Chrisa Normana. (monalisa69)