Reklama

Reklama

Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Ent.)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Galerie (16)

Zajímavosti (22)

  • Natáčanie filmu skončilo 17.10.2021. (EvilMatus)
  • Po tom, čo 15. októbra 2014 oznámili meno predstaviteľa pre hlavnú rolu, to vyvolalo medzi fanúšikmi predlohy vlnu nevôle. Naopak fanúšikovia herca Millera Ezru, vyjadrili mediálnu podporu prostredníctvom "hashtagu" (#supportezramiller). Miller sa zároveň týmto obsadením stal najmladším hercom, ktorý kedy získal výraznejšiu rolu vo filmoch od DC comics. (LuiCJ)

Související novinky

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

10.05.2023

Je to oficiální, studio Warner Bros. schválilo legendárnímu Timu Burtonovi (Ospalá díra, Střihoruký Edward) sequel k jeho kultovní hororové komedii Beetlejuice, v němž se vrátí jak Michael Keaton,… (více)

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (více)

Novinky ze světa DC filmů

Novinky ze světa DC filmů

16.03.2023

Dvě zásadní věci se přihodily za posledních 24 hodin. James Gunn, nový šéf DC Studios spolu s producentem Petere Safranem, oznámil, že se chopí kromě scénáře i režie příštího celovečerního Supermana.… (více)

Reklama

Reklama