Neuvěřitelná legrace nastane, když si veteráni Saturday Night Live Amy Pohler (Baby máma), Rachel Dratch (Když si Chuck bral Larryho) a Will Arnett (Poloprofesionál) vyrazí na fantastické jarní prázdniny. Nejlepší kamarádky, třicátnice Gayle (Poehler), Becky (Parker Posey) a Judi (Dratch), vždycky snily o tom, že budou úžasné. Nikdy ale nepřestaly být outsidery, takže když Becky dostane šanci neoficiálně dohlížet na dceru svého šéfa Ashley (Amber Tamblyn), která míří na univerzitní jarní prázdniny na ostrov South Padre, dámy se rozhodnou změnit své tragicky trapné životy a ponořit se do světa bikin a piva. Někde mezi chlemtáním piva, flirtováním a tanečky v bublinkách Becky, Gayle, Judi a Ashley ale pochopí, že je lepší vyniknout než zapadnout do party. (oficiální text distributora)

Matty

Filmový ekvivalent afektované blondýny, která to přehnala s pitím. Parker Posey nic nezachraňuje, akorát zasazuje další těžkou podpásovku své filmografii. 25% ()

freddy

Tenhle film rozhodně nepatří k těm podařeným, ale ani to není žádný vyloženě ohromný průšvih, jen některé scény prostě působí velice trapně a děj je opravdu velice zvláštní. Tenhle film mi tak trochu připadá jako kdyby se někdo ráno vzbudil, řekl si, že dneska napíše scénář a nějaký jeho kamarád zafinancoval realizaci. Opravdu totiž nevím, jakého šílence by mohlo napadnout, že pošle tři ženy, kterým je přes třicet let, na jarní prázdniny, aby se vydávaly za studentky, a jedna z nich musí hlídat dceru budoucí viceprezidentky USA. Jistě, dalo se na to koukat, chvílemi to bylo i zábavné, ale rozhodně převažovaly trapnější chvilky nad těmi světlejšími. A je to docela škoda, protože některé nápady byly zajímavé, ale prostě to v tomto případě nevyšlo tak dokonale, abych tenhle film mohl označit za kvalitní. On ale bohužel není ani průměrný, jedná se totiž o lehce podprůměrný film, jehož kvality spočívají tak maximálně ve scénkách s opilou klávesistkou (jeden z mála geniálních a vtipných nápadů) a sem tam je tam k vidění nějaká hezká holka, což zase není k zahození. Herecké výkony sice nebyly nejhorší, ale zároveň nikdo nikterak nevyčníval, zde totiž asi ani nebylo příliš co hrát. Výsledkem je tedy mírné zkalmání z mé strany, z čehož pramení hodnocení v podobě dvou hvězd. ()

juta

Jo ušlo to, občas byla sranda, hlavní hrdinky představují skupinku lidí, která to v životě neměla a nemá lehké, jednoduše příjemná průměrná komedie a navíc s mojí oblíbenkyní Mae. ()

ajuska

Nevtipný a po většinu času i značně nudný pokus o komedii o třicátnicích, které si konečně chtějí zařádit. ()

Arkos

Myslel jsem, že komedie se točí, aby se diváci občas zasmáli, to tu ovšem vůbec nehrozí. Absolutně nudný film, dementní příběh a neskutečně nesympatické hlavní postavy. Měl jsem co dělat, abych film natřikrát dokoukal. ()

Socrates

Strašně uječenej pokus o komedii musí urazit snad i teenagery, pro který je zřejmě film určenej (přestože hlavním hrdinkám je kolem třiceti). Hvězdičku dávám za jakžtakž zábavnou svéráznou političku s koulema. ()

Smok

Amy Poehler som naposledy videl v podobnom nevýraznom počine s názvom Baby Mama Oba filmy sú si tou šedivou priemernosťou a nevýraznosťou veľmi podobné, ale aspoň som si pozrel, ako americký dorast trávi jarné prázdniny - čas, keď my sa tu brodíme poslednými zvyškami snehu a blata. ()

mil@n.fanatik

20 minut nuda, myslel jsem že se nedodívám, no a od 20 minut to nabralo svížné a vtipné tempo, které se drželo až do konce a já se bavil..:-) Dávám slabší 3* ()

nash.

Typický případ filmu u něhož víte, že je to komedie, stále se děje něco, o čem víte, že je to sranda, ale přitom se nijak zvlášť nesmějete ani nebavíte. Před absolutním zatracením to všechno nakonec zachraňuje svižné tempo, občas nějaký lehce povedený vtípek a sympatická trojka v hlavních rolích, zejména pak torpédo Rachel Dratch jako Judi. ()

klerik

Priznám sa, že som to pozeral hlavne kvôli tým zlým a hlúpym (a pekne stavaným) dievčatám. Ale aj tak to nie je zlé. Síce samé klišé, ale má slušne podané posolstvo. Prekvapilo ma, že to má rok výroby 09. Mal sm pocit, že je to záležitosť stará minimilne desať rokov... ()

ARI50

Je to hloupá banda ale skvěle jsem se bavil a to je bylo hlavní, sice představím si přeci jen jiné herečky. ()

MáŠa

Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal. ()

ladko

Komédiou by som to nenazval, humoru je tu veľmi poskromne. Za zmienku stojí snáď len slepec Arnett inak nuda strašná a aj ta jedna hviezda je z mojej strany veľkorysá... ()

zdepapepa

Já se k tomu snad ani nebudu vyjadřovat, je to jenom známka ubohosti. Nečekal jsem od tohoto filmu nic a dostal jsem ještě méně. Wow. ()

mysiak

Je to síce trápne D2D film..ale Amy Poehler opäť ruluje v tejto trápnej maximálne trápnej komédii, kde svetlými momentami sú Amy Poehler a sexy baby, najmä Sophie Monk..ináč je to nudné, nevtipné, a trápne..a tie 2 momenty to zachraňujú... ()

CageDepp

Trapná komedie, která ničím nepřekvapí. Jednu hvězdu za sympatickou Amy Poehler, kvůli který se na to dalo trochu koukat. Jinak bych to nedokoukal. ()

Flaxik odpad!

Rachel Dratch je zřejmě maximální eklhaft, co jsem mezi herečkami asi viděl. S dalšími krasavicemi z bažin si hrají na mladé holky v bezdějové sračce, kde se žvaní o rodinných hodnotách, přátelství, lásce a ochraně životního prostředí. Duvenblejt. Ale to mám já kretén za to, že jsem se rozhodl se zase jednou podívat na americkou komedii. N.E.U.V.Ě.Ř.I.T.E.L.N.Á LEGRANDA. Dobře mi tak. ()