The Last Word

Komedie

USA, 2008, 90 min

velmi příjemný film který vypráví o napsání posledních slov nebo hudby člověku, který se rozhodne umřít, ale je opravdu tak tenká linie mezi životem a smrtí? kdo má právo rozhodnout jak a kdy umřít? možná opravdu jen sám člověk, konec se mě taky líbil, a hudba pří závěrečných vteřinách aspon na krátký moment taky dobrý.(21.12.2010)

Tento film má poměrně nudný začátek, až jsem si myslel, že to ani nebude stát za zhlédnutí. Nicméně vydržel jsem a výsledek stál za to :-)(23.4.2009)

Hodně zajímavé téma. Přesně takové filmy mám ráda. Drama, kde je hlavní hrdina podivín jako je tady právě Ewan. Moc nechápu to označení komedie tady na čsfd ... Označila bych to jako psychologické drama. Wese Bentleyho jsem před tím viděla jen ve filmu Americká krása, ale tady byl ještě lepší. Jeho výkon byl určitě vyzrálejší. A Winona po jeho boku se mi moc líbila. Ani bych neřekla, že tihle dva se k sobě tak budou hodit. Do děje mě film vtáhl hodně rychle. Pořád jsem nevěděla, jak to celé skončí. Ve finále mě ale ten konec docela překvapil. Jinak za hudbu taky dávám velké plus. 80%.(1.2.2015)

Přála bych si dát lepší hodnocení ale bohužel to nejde všelijak se snažím...Jako nápad dobré,scénář nebyl ani tak špatný ale co bych vytkla jako asi NEJVĚTŠÍ chybu je-obsazení role Ewana Wesem Bentleym....Winona Ryder ze sebe jako vždy vydala jen to nejlepší ale ten film nezachránila.Přišlo mi,že jak se Winona snažila tak pokaždé jí to Wes nějákým způsobem pokazil. Jsem člověk co je jen málokdy veselý ale tento herec odříkával své repliky naprosto neprocítěně a velice nepochopitelně se na svět neustále mračil...nevím jestli to měl ve scénáři či co ale vůbec se mi pro tu roli nehodil.(23.12.2011)

Super nudné tempo... Ale dohromady solidní film...(25.4.2009)