Reklama

Reklama

Měsíc v ohrožení

(TV film)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Na Měsíc dopadl masivní asteroid a způsobil počátek bouří na planetě Zemi, skrze náhlé změny v přílivech a odlivech. Další zkoušky a zkoumání potvrdily to, že povrch Měsíce je značně narušen a je nestabilní - hrozí zničení veškerého života na Zemi. Jak letí čas, tým odborníků se obrátí na jediného muže, demoličního experta - Johna Reddinga, s žádostí o pomoc, aby nalezl řešení a hlavně zachránil Měsíc. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Divím se, že dávám tu jednu hvězdičku. Ono je to totiž jako stále se omílející písnička, kde meteorit padá na Zem a lidé se tomu snaží zabránit. Tady teda už meteorit spadne na Měsíc a lidé se snaží přežít, protože to dokáže způsobit nemalou katastrofu po celém světě. Teď už vím, k čemu nám Měsíc je tolik důležitý. Co o tom řikat dál? Je to katastrofický film, kterých na Nově kolovalo nějaký čas tolik a všechny stály kvalitně na stejné úrovni jako tento. Na zdejším hodnocení je to i tak vidět, takže už není co bych dodal dál. Jen doufat, že se nám nestane nic takového, co jsem viděl v tomto filmu. ()

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Typický otrasný katastrofický film s rozpočtom, ktorý by v bežnom blockbustery nevystačil ani na catering. Takže všetky tie pokusy o CGI megalomanské trilky vyzerajú smiešne. Ešte komickejšia je imbecilná zápletka pri riešení ktorej sa všetci tvária strašne vážne a vidíte na nich, že majú čo robiť, aby sa nerozosmiali. Pozrel som si to len kvôli Baldwinovi ale je to zbytočná sračka. 1/10. ()

Reklama

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Nebylo to zase až tak děsivé. Celý film je víceméně o ničem. Scény jsou poměrně nezáživné a nudné, triky amatérské a celé je to o tom, jak zachránit Měsíc. Pokud čekáte nějaké strhující scény, vzbouřenou přírodu či podobné jevy zapříčiněné onou kolizí, tak se nedočkáte. Bohužel? Spíše možná radši bohudík. Jediné, co snímek alespoň trochu, minimálně, v rámci možností "zachraňuje", je pár vychytaných hlášek a docela působivá hudba. Taková mladší verze Vesmírné exploze. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Jó to jádro, v tom bude jádro věci. A mozek v ohrožení... Ani mě nepřekvapuje, že hlavní >star< téhle páně Čuningamesově pitomosti je prasečí hlava Štěva Baldin. No, emerický čudlák jako šašský čudlák, akorát snad, že v tom HW je ten šoubyznys přece jenom větší féroffka, než na barrandoffským vršíčku, že... (Sranda jako, jo?) . . . Škoda času, škoda slov... °-/ Howgh. . . . Jedna hvězda tedy jen za sladký čumáček Ejmy P.F.ové a taky proto, že zrovna včera jsem musel(!) dát (bez ohledu na žánr) "odpad" ještě hůře napsané, odehrané a vyprodukované a v jádru ještě debilnější kravině tuzemské produkce, kde zase šlo o nějaký "Město bez dechu". Ohrožení mysli a svěrače ještě záludnější, než se vůbec dalo čekat... - - - - - (Poprvé a navždy neohroženě proděláno 17.1.2011 na novoidní trdlovizi s úžasně sejzmickým dabingem, hodnocení 260., komentář zde pětatřicátý, 17.1.2011) ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Dialogy i monology jak z první obecné, akční švenkování s kamerou, nervní střih, dramastická hudba za každým prdnutím, Lara Croft v demoliční četě - ufff, a to uběhlo jen 15 minut filmu! Docela slušné triky, ale jinak naprosto dementní scénář absolventa Bohnické léčebné fakulty, který kdysi kdesi viděl Armageddon a něco z filmu mu utkvělo v mozkovém závitu. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama