Epizody(7)

Poté, co Cutter prošel anomálií, svět zjišťuje, že svět, který znal, je pryč. Objevil se v jiné realitě. Snaží se přijít na to, jak se to mohlo stát. To teď musí jít stranou. Dinosaurus se objevil v obchodním centru. Cutterův tým tam vyráží. (Varan)

Radyo

Ufff, ve druhé sérii mi s tvůrci poněkud dochází trpělivost. Dějový posun minimální, scénáristické zlepšení nulové, herecké výkony toporné, dialogy dětinské. ()

Lachtaan

Hodnocení samotného seriálu tomu moc nenapovídá, rating jednotlivých sérií ovšem hezky reprezentuje, jak skrytě propracovaný tenhle seriál vlastně byl. Kromě prací s vyhynulými i vymyšlenými tvory se tady nezapomnělo ani na postavy a mnoho z nich jsem si nemálo oblíbil. ()

Nikolas__

Nejlepší série seriálu Primeval, s dobrými prvními dvěma díly, úžasným třetím a čtvrtým, kvalitním pátým a šestým, a sedmým, což byla možná nejlepší epizoda seriálu. ()

HitAgent

Druhá série perfektně navazuje na první a je přece jen zábavnější. Atmosféra první série je fuč, nevadí. Finále je skvělé, pamatuji jak jsem byl na konci posledního dílu smutný:) 70% ()