Molly - příběh z druhé světové války (TV film)

Molly: An American Girl on the Home Front

Molly - Príbeh o priateľstve

Drama / Rodinný

USA, 2006, 85 min

Tržby za predaj DVD v USA $19,173,922 //počet predaných kusov 1,227,304(15.12.2009)

Ač trochu moc na mě sentimentální (ale jak jinak by mělo asi rodiné drama vypadat, že?) tak pěkný příběh doprovázený vhodnou hudbou a zpracováním. Čeho měl u mě dosáhnout, toho asi dosáhl....(5.5.2010)

Neskutočne sentimentálne, príšerne patriarchárne, priveľmi idealizujúce ... a predsa, akonáhle som pristúpila na pravidlá tejto vlastne celkom sympaticky nenápadnej rodinnej snímky, už mi nebolo pomoci. A na konci som sa splakala ako malé dieťa. Snáď to raz pochopím.(23.3.2012)

• Gabra

Vlastně docela dojemný příběh pro středeční dopoledne. Na sto honů jde poznat, že jde o TV film, žádné srdcervoucí scény ani volkou výpravu nečekejte. O to je to možná příjemnější. Rodinná podívaná na dopoledne, která neurazí a dětem ukáže, jak to za války chodilo. Ale ty dialogy! Filosofující a přehnaně spisovně mluvící dětičky ubíraly filmu na věrohodnoti. Dvě hvězdičky a kousek.(5.5.2010)

• Tyna31

Přéště méně sentimentálnosti, prosím.(5.5.2010)