Star Wars: Klonové války - The Lost Missions (série)

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2014, 4 h 46 min (Minutáž: 22 min)

Kyle Dunlevy

Komentáře uživatelů k sérii (7)

6. séria - 95%. Spolu s piatou sériom ponuka šiesta nie len najlepšiu sériu, ale aj najlepšie finále. Dva diely s Jar Jarom sú celkom zbytočne (aj keď tento krát toľko Jar Jar nenudí), príbeh o Clovisovi ponúkne pár zaujímavých situácia a prvé (úvodné) a posledné (záverečné) 4-dielne príbehy o klonoch s čipom a Yodom, ktorý po ceste narazí na Darth Banea, či Sidiusa a sprevádza ho hlas Qui-Gon Jinna (opäť v podaní Liama Neesona) sú úplne fantastické.(21.3.2020)

Parádní série. Když pominu zbytečný 2díl s debilním JarJarem.(12.2.2020)

Důstojné ukončení skvělého seriálu, který povyšuje Star Wars na epický příběh, jaký nemá v tomto žánru obdoby. Do té doby jsem pod dojmem celovečerních filmů zastával názor, že je to naivní pohádka s dramatickým přesahem. Jenže společně s tímto seriálem, stvořil Cameron a jeho tým tvůrců komplexní svět, ve kterém je všechno, co by si i nejnáročnější fanoušek sci-fi mohl přát. Navíc se podařilo vytvořit spoustu zajímavých postav, jejichž osudy by snadno daly vzniknout mnoha dalším, neméně skvělým příběhům. Tato šestá řada má i pár průměrných epizod, ale jako vždy to vynahrazují ty zbývající. Doporučuji všem, kteří mají rádi lehce naivní, hrdinské příběhy na pozadí mocenských intrik.(4.3.2019)

95%(24.8.2018)

Je to solidní, ale po předcházejícím emocionálním masakru jsem čekal krapet víc. Dobrou zprávou je, že tu není nic vyloženě sračkoidního, byť dementa Jar-Jara Abramse, totiž Binkse, jsem už fakt viděl nemusel. Závěrečná linie s poctou Nejvyššímu důstojná je, ale nejvíc cool charakter v celých Star Wars ještě vymazlenější péči zasloužil by. 73 %(17.12.2020)

Strašne dokonalé to mohlo byť, nebyť toho slizkého Gungana, ktorého keď vidím, tak sa mi nožík vo vrecku otvára. Takto je to len dokonalé.(30.12.2020)

Už v tretej sérii sa objavovali epizódy, ktoré boli netradičné buď prostredím, postavami alebo príbehom, ktorý nie úplne súvisel s klonovými vojnami. Štvrtá a piata séria s týmto trendom pokračovali, no a pokračovala s ním aj táto šiesta. Avšak tá obsahuje aj zrejme doposiaľ najdôležitejšie príbehy celého seriálu (vadný čip, výcvik Yody). Znovu veľký prínos pre Star Wars univerzum.(1.7.2020)