Anakinovi a klonom, ktorí sú s ním, sa podarilo nájsť vojaka, o ktorom si mysleli, že je mŕtvy, a oslobodia ho zo zajatia. Lenže sú obkľúčení nepriateľskými droidmi a pomoc nie je nikde v dosahu. Ak chcú prežiť a dostať sa odtiaľ, musia sa spoľahnúť na svoje zbrane. Ale bude to stačiť proti nekonečnému zástupu protivníkov? (ČSFD)

Atrekan

Konec epizody dvě - přestřelka na základně Techno unie. Epizoda tři - přestřelka na základně Techno unie, následovaná přestřelkou ve vesnici nedaleko základny Techno unie. První půlka jakš takš dobrý, druhá polovina už spíše zklamala. Nepřehledná akce, stovky droidů se objevují a mizí, vesničané se nejdříve zlobí, že k nim přitáhli válku a po pěti minutách se radují, že vyhráli bitvu. Jednoznačně zatím nejslabší díl série ()

HennessyVSOP

Oživení Echa je fajn, nicméně jinak epozoda trpí na v podstatě to samé co ta předešlá. Nudná planeta a velmi malý posun v ději v miniserii, která není moc stěžejní pro SW, což je u poslední serie dost škoda, diváci tu jsou kvůli něčemu jinému. ()

DeJiF

Ach jo... zas to samé, uspěchané, krátké... Ale určitě to bylo lepší, než předchozí díl a akční momenty v bitkách mezi Techno Unií a skvěle namíchanou skvadrou jsem si opravdu užíval, ale už chci pryč od tohohle typu epizod a opravdu doufám, že to příště bude aspoň dvojnásobně lepší... ()