Unfinished Business (S07E04) (epizoda)

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2020, 23 min

Tvůrci:

George Lucas

Režie:

Dave Filoni

Scénář:

Brent V. Friedman

Hudba:

Kevin Kiner

Producenti:

Caroline Kermel

Střih:

Nate Cormier
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • rasistik
  ****

  Oveľa lepšie ako predošlá epizóda, síce predvídateľná, ale aj tak príjemná. Potešia aj scény s rytiermi Jedi, bez ktorých by to nebolo ono.(6.5.2020)

 • HennessyVSOP
  ****

  Konečně došlo na uzavření dějové linky z Anaxes. Bad Batch byl celkem fajn, stejně jako oživení Echa. Podstatný moment je v zabití Trenche, jinak jsem ale rád, že úvod je za námi a od příští epizody už snad jedeme naplno.(10.5.2020)

 • Whyyess
  *****

  Výborné zakončení. 95%(7.4.2020)

 • DeJiF
  ****

  Tento díl se rapidně zlepšil oproti posledním dvěma dílům. Skvělé zakončení této bitky o planetu Anaxis. Tato epizoda navíc poukazuje na to, kolik do války obě strany investovaly a kolik přinesla obětí a celkově, jak dlouho už se vlastně táhne (viz Mace Windu), zároveň je zde i ukázáno, jak Anakin postupně přechází na temnou stranu prostřednictvím svých činů. A zakončení Echova příběhu bylo také dobré. Každopádně už chci vidět Ashoku nebo Maula, protože od této série očekávám opravdu hodně a chci aby to dopadlo dobře a ne jako Rise of Skywalker.(16.3.2020)

 • KukulienkaHO
  *****

  Príbeh okolo Bad Batch... jedným slovom: spokojnosť. "Star Wars: The Clone Wars" sa nám vrátilo v štýle, v akom sme ho poznali a milovali.(4.7.2020)