Together Again (S07E08) (epizoda)

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2020, 23 min

Tvůrci:

George Lucas

Dave Filoni

Kevin Kiner

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Sestra punkerky s otřesnými účesy či co jsou vyřešeny. Bavilo, nenudil jsem se ale už jich bylo fakt dosti. 1 je blbá a ta druhá pitomá. Ale starší má pravdu v jedné věci, Jediové jsou na pytel a neplatí za škody, které způsobí. Něco jako, kdo pak zodpovídá za škody všech těch superhrdinů z DC a Marvelu. Ano, když vám někdo sejme rodiče (byť neúmyslně) a vše co řekne je jen...blablabla, síla je s vámi apod., tak to úplně chápu, zase. P.s. Ahsoka je fakt naivní. To jsem tedy netušil. Ona asi neví, že Koření přece musí proudit! Hahaha!!! Herbert by jí to vysvětli. Ručně.:)))))))))(1.6.2020)

7/10(12.5.2020)

Nebyť toho, akým smerom sa tento diel k záveru uberie, dal by som nanajvýš 3*. No čo, aspoň sme sa tých dvoch sestier konečne zbavili. Najvyšší čas priviesť do deja znovu Jar Jara...(8.5.2020)

• DeJiF

A zas, hej už mě fakt přestávaj bavit ty samé díly, kde se skoro nic neděje a je to TAK ZATRACENĚ PRÁZDNÝ, strááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášná nuda to byla, tahle série je prostě v totálních h****ch.(12.4.2020)

Konečne koniec tejto 4-dielnej série o príbehu dvoch neskutočne hlúpych sestier (jako to sú asi najhoršie postavy zo Star Wars, ale ešte som nevidel celú 2. sériu Resistance). Všetko podstatné, čo sa v deji za posledné 4 epizódy stalo, by sa dalo zhrnúť do jedinej epizódy. Takže namiesto tejto najzbytočnejšej linky celého seriálu sme mohli radšej dostať nejaký poriadny "Clone Wars" príbeh.(5.7.2020)