Old Friends Not Forgotten (S07E09) (epizoda)

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2020, 23 min

Tvůrci:

George Lucas

Kevin Kiner

Komentáře uživatelů k epizodě (15)

Neverím, že sme sa konečne dočkali poriadnej epizódy, kedy sa Ahsoka stretla s Anakinom a príbeh pokročil smerom k Maulovi. Predošlé epizódy s Rafou a jej sestrou boli neuveriteľne nemastné, neslávne a hlavne nepotrebné.(19.4.2020)

Absolutně bez debat toto je jeden z nejnapínavějších dílů celých klonových válek. A zároveň tak celého příběhu Star Wars. Návrat Asoky na bojiště, mandalorianská válka a setkání s Maulem.... už teď mi nedá spát, jaké bude rozuzlení. Kdo by to byl řekl, že i když znáte episody a i osud všech postav Star Wars z jiných seriálů, že budete stále zařezaní do křesla a sedět s knedlíkem v krku, protože jste byli do příběhu tak vtažení a chcete prostě vidět, jak to dopadne. 100%(20.4.2020)

Kulervoucí!!! A to nejlepší nás teprve čeká. P.s. Ahsoka má medaili za to, jak geniálně a přesně...usadila toho svatouškovského Obi-wana (konečně!!!), kterého díky posl. dílům této série, fakt nemám rád. Bravo. Tohle jsem nečekal. Osvěžující. Velmi.(1.6.2020)

To hodnocení mluví za vše...a popravdě jsem 100% ještě u ničeho neviděl. Konečně jsou zpět Clone Wars, jak je mám rád. Neuvěřitelný odskok od předchozích epizod...jakoby mezi nimi uběhlo pět let a Filoni se probral s komatu. Líbí se mi, že tvůrci udělali Ahsoku starší a nebezpečnější. Animace obecně, měla parádní dynamiku a spoustu detailů...tři takové díly pohromadě a klidně vysolím kačky za vstupné do kina.(18.4.2020)

Epilog pro Ahsoku. | Skutečně byly předchozí 4 epizody ze stejného seriálu a od stejného tvůrce? :)(17.4.2020)

Narozdíl od mnoha jiných se mi velmi líbily i předchozí epizody o Ahsoce a sestrách (šlo o příjemnou změnu tempa a úhlu pohledu). Ale tohle je o řád výš, čirá extáze a zatím jeden z vrcholů Star Wars.(22.4.2020)

No konečne. Na toto sme čakali od začiatku série. Musel som sa prehrýzť niekoľkými nezaujímavými a nudnými dielmi, ale stálo to za to.(8.5.2020)

Finále, které si tento seriál zaslouží. Všechny předchozí epizody, jakoby byly úplně z jiné série. Tohle je vrchol Star Wars.(19.4.2020)

Bez diskuse jedna z nejlepších epizod Klonových válek. Dialogy vymazlené a pomáhá tomu hlavně to, že se epizoda odehrává přesně hodinu před Pomstou Sithů, takže narážky a reference jsou všude a je to geniálně pospojované. Animace je vypiplaná do detailů a záběr na Obi-Wana, který rozsekne raketu na začátku a pak stojí se světelným mečem v kouři budiž důkazem. Hudba rovněž vynikající a finále s Maulem je jednoduše špička. Takhle se to dělá!(20.4.2020)

Výborný díl :-) 100%(19.4.2020)

Neskutečný díl, nemůžu se dočkat pokračování a konce klonových válek.(19.4.2020)

Já tu Asoku prostě miluju!!!(17.9.2020)

Neskutečně úžasný díl 💙(18.4.2020)

U předchozích dílů jsem si říkal, že už je to dávno ztracené a poslední živoucí klenot od Lucase také probodne světelný meč myšáka Mickeyho a blaster jeho společníka Pluta Filoniho finálně popraví to jediné, co nám od Lucase v současné době ze světa Star Wars zbývá. Dokonce jsem ani nedoufal, že by tahle série mohla být zakončena u bitvy o Coruscant a teď se zdá, že se karty obrací. Jako upřímně, ať si Disney tvrdí co chce, ale tenhle díl rozhodně neudělal Filoni komplet sám. Už i samotný text na začátku mluví za své a všechny narážky a reference na předchozí díly Star Wars jen dokazují, že na tomto díle udělal kus práce i George Lucas.(19.4.2020)

Absolutně bravurní, geniální. Jedna z nejlepších epizod, pokud ne nejlepší. Anakinovo další vítězství, eastereggy, setkání Ahsoky a Anakina, dialogy, akční sekvence, hudba... Příběh se krásně propojuje s ROTS. Není co řešit, 100%(20.4.2020)