Ahsoka kontaktuje Obi-wana a Anakina, že spolu s Bo-katan zistili, kde sa nachádza Darth Maul. Vojsko Republiky je však povolané na záchranu kancelára, ktorý bol práve zajatý generálom Grievousom. Ahsoka sa tak musí s Maulom vysporiadať bez ostatných rytierov Jedi. Pomáhať jej bude len hŕstka Mandalorianov a menšia skupina klonov. Na strane bývalého sitha však stojí veľké množstvo Mandalorianov, verných svojmu vodcovi. Je jasné, že keď sa tieto skupiny statočných a hrdých bojovníkov zrazia, bitka bude nemilosrdná. (ČSFD)

Cappuccino

Neverím, že sme sa konečne dočkali poriadnej epizódy, kedy sa Ahsoka stretla s Anakinom a príbeh pokročil smerom k Maulovi. Predošlé epizódy s Rafou a jej sestrou boli neuveriteľne nemastné, neslávne a hlavne nepotrebné. ()

AllShallFall

Absolutně bez debat toto je jeden z nejnapínavějších dílů celých klonových válek. A zároveň tak celého příběhu Star Wars. Návrat Asoky na bojiště, mandalorianská válka a setkání s Maulem.... už teď mi nedá spát, jaké bude rozuzlení. Kdo by to byl řekl, že i když znáte episody a i osud všech postav Star Wars z jiných seriálů, že budete stále zařezaní do křesla a sedět s knedlíkem v krku, protože jste byli do příběhu tak vtažení a chcete prostě vidět, jak to dopadne. 100% ()

PKD

Kulervoucí!!! A to nejlepší nás teprve čeká. P.s. Ahsoka má medaili za to, jak geniálně a přesně...usadila toho svatouškovského Obi-wana (konečně!!!) kterého díky posl. dílům této série, fakt nemám rád. Bravo. Tohle jsem nečekal. Osvěžující. Velmi. ()

Martrix

To hodnocení mluví za vše...a popravdě jsem 100% ještě u ničeho neviděl. Konečně jsou zpět Clone Wars, jak je mám rád. Neuvěřitelný odskok od předchozích epizod...jakoby mezi nimi uběhlo pět let a Filoni se probral s komatu. Líbí se mi, že tvůrci udělali Ahsoku starší a nebezpečnější. Animace obecně, měla parádní dynamiku a spoustu detailů...tři takové díly pohromadě a klidně vysolím kačky za vstupné do kina. ()

clump

Narozdíl od mnoha jiných se mi velmi líbily i předchozí epizody o Ahsoce a sestrách (šlo o příjemnou změnu tempa a úhlu pohledu). Ale tohle je o řád výš, čirá extáze a zatím jeden z vrcholů Star Wars. ()

Daniel2003

Bez diskuse jedna z nejlepších epizod Klonových válek. Dialogy vymazlené a pomáhá tomu hlavně to, že se epizoda odehrává přesně hodinu před Pomstou Sithů, takže narážky a reference jsou všude a je to geniálně pospojované. Animace je vypiplaná do detailů a záběr na Obi-Wana, který rozsekne raketu na začátku a pak stojí se světelným mečem v kouři budiž důkazem. Hudba rovněž vynikající a finále s Maulem je jednoduše špička. Takhle se to dělá! ()

GejmronCZ

Já díly s Ahsokou zkrátka naprosto miluju. A tenhle byl ultra skvělej jako ty, když odcházela. Totálně jsem se u toho spotil blahem. Od konce první třetiny si sušim gatě na topení. ()

blackman7

Absolutně bravurní, geniální. Jedna z nejlepších epizod, pokud ne nejlepší. Anakinovo další vítězství, eastereggy, setkání Ahsoky a Anakina, dialogy, akční sekvence, hudba... Příběh se krásně propojuje s ROTS. Není co řešit, 100% ()

Johny203

Úvod je rovnako blbý ako v epizóde osem a celá tá situacia s Ashokou ktorej návrat tu všetci prežívajú ako keby bola preč roky, pritom Klonové vojny trvali len 3 roky a predchádzajúce udalosti seriálu naznačujú že bola preč maximálne pár týždňov, celú epizódu len zhadzuje a to nehovoriac o správani klonov na koniec epizódy ktoré skôr pripomína droidov. ()