poster

Shattered (S07E11) (epizoda)

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2020, 23 min

Tvůrci:

George Lucas

Hudba:

Kevin Kiner

Komentáře uživatelů k epizodě (15)

 • Cappuccino
  *****

  Gradovanie napätia až k udalostiam z epizódy III a obávanému order 66 je prakticky bezchybné a verím, že mnohí nadšenci Star Wars, vrátane mňa, museli pociťovať zimomriavky. Škoda však priemerných až podpriemerných epizód s postavami dvojice sestier, ktoré na kvalite 7. série značne uberajú. Na finále sa však už mimoriadne teším, určite bude stáť za to.(3.5.2020)

 • AllShallFall
  *****

  Temná atmosféra 7. Série pokračuje a spletitost mezi touto sérií a Episodou III je naprosto geniální. Úplně mi to bere slova z úst a já nevím co na to říct. Jsem totiž tak ohromen. Ten, kdo řekl, že Star Wars pod vedením Disney upadlo, je prostě hlupák, který vůbec nic neví.(2.5.2020)

 • PKD
  *****

  Nejlepší hláška? Ahsoka k Maulovi... ,,Běž rozpoutat chaos. V tom jsi skutečně, dobrý´´. Jak výstižné.;-)(1.6.2020)

 • Martrix
  *****

  Jsem ohromen. V prvé řadě...tato epizoda má vynikající hudební podmaz, který navodil moc pěknou atmosféru. Přestože všichni víme co se děje a jak to skončí, daří se tvůrcům udržet zájem diváka. Je to vlastně velmi chytrý tah, který vytváří zdaleka nejzajímavější vedlejší linii. Sledujeme osudy sympatické padavanky, ikonického exSitha a víc prostoru dostane i jeden oblíbený klon. Přestože známe osudy Anakina i Republiky, pořád zůstává spousta příběhů k vyprávění. Kenobi dostane svůj seriál a já bych si moc přál, aby Myšák zachoval i animovanou divizi. Protože ta je momentálně v těch nejlepších rukách. Byla by velká škoda, kdyby měla Ahsoka jen paběrkovat v dětinském Mandalorianovi.(1.5.2020)

 • Bukysh17
  *****

  ,,Execute order 66" 🔥🔥🔥(6.1.2021)

 • Atrekan

  Je šílený, co v člověku dokáže vyvolat animovanej seriál pro děcka. Napětí 10/10, akce 10/10, emoce 10/10. Když srovnám poslední dva díly CW s celou novou filmovou trilogií, rozum mi nebere, jak mohl Disney vytvořit takovou nesmyslnou spatlaninu, když na druhý koleji jedou bombu za bombou, podobně jako v Mandalorianovi. Pořád doufám, že uvidíme Anakina a #HypeJakSviňNaFinále(1.5.2020)

 • rasistik
  *****

  Dokonalé napätie, prepojenie s udalosťami s epizódou 3, ani neviem, či to treba viac komentovať.(9.5.2020)

 • clump
  *****

  Čistá magie.(2.9.2020)

 • Daniel2003
  *****

  Emočně vypiplaný, dokonale napojený a k tomu tak špičková atmosféra, že se tomu ani nechce věřit. Lepší jak celá nová filmová trilogie.(1.5.2020)

 • TR4XY_CZ
  *****

  Tak tohle bylo něco. Nejvíce napínavý díl celého seriálu. Opravdu paráda a za pár dní grande finále :D. 10/10(1.5.2020)

 • Whyyess
  *****

  Stejně jako u minulého dílu bych zkratil některé zbytečně táhlé záběry a vycpal to něčím výživnějším, protože uz je před námi jen jeden díl a zbývá toho ještě tolik zodpovědět. Ale jinak 5 hvězd bez keců !(1.5.2020)

 • st4nford
  *****

  Absolutní top! 10/10(3.5.2020)

 • Horus8
  *****

  Na tohle hodnocení nestačí 10/10 💙(1.5.2020)

 • DeJiF
  *****

  Nastává rozkaz 66... A wow. Ty emoce a všechno, Rexovo rozvrácené vědomí, jestli zabít nebo ne. Podobné pocity jsem cítil už při rozkazu 66 ve 3. epizodě,tady je to možná trochu slabší, ale stejně pořád dobré.(13.5.2020)

 • KukulienkaHO
  *****

  Kevin Kiner je pre mňa dosť kontroverzný skladateľ. Na jednej strane dokáže vytvoriť skvelú originálnu hudbu či už epickú alebo nejaký kĺzavý podmaz naháňajúci zimomriavky. Ale na strane druhej, ak použije inú ako typickú orchestrálnu hudbu, tak to stojí za hovno s mákem (el. gitary, jazzová hudba, atď.). Oba prípady najlepšie vidieť pri pilotnom diely tohto seriálu. Pri tejto epizóde ale zažiaril a vďaka nemu je atmosféra taká fantasticky depresívna, aká je. Už od začiatku epizódy máme pocit, že to príde tu. Ale nevieme presne kedy. Celé to prežívame s postavami či sa jedná o chudákov klonov, šokovanú Ahsoku alebo Maula, ktorý stratil nádej na znovuzískanie svojej moci. Milí ČSFDáci, "Star Wars: The Clone Wars" sa po 13 rokoch úspechov, slávy, ale aj nezaslúženého odkopnutia konečne dočká svojho zaslúženého konca.(6.7.2020)