Star Wars: Klonové války (TV seriál)

Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2008–2020, 48 h 58 min (Minutáž: 22–23 min)

Tvůrci:

George Lucas

Anthony Daniels, Tom Kane, Matthew Wood, Ian Abercrombie, Corey Burton, James Arnold Taylor, Ashley Eckstein, Tom Kenny, Ron Perlman, Olivia d'Abo, Dee Bradley Baker, Matt Lanter, Gwendoline Yeo, Terrence 'T.C.' Carson, Phil LaMarr, Seth Green, Jim Cummings, Jennifer Hale, Jaime King, Alec Medlock, James Marsters, George Takei, Michael York, Catherine Taber, Nika Futterman, Ahmed Best, Liam Neeson, Cara Pifko, Dave Filoni, Simon Pegg, Barbara Goodson, Jon Favreau, Richard Green, George Coe, Greg Ellis, Tasia Valenza, Gideon Emery, David Tennant, Paul Nakauchi, Barry Dennen, Kevin Michael Richardson, Omid Abtahi, India Dupré, Jeff Fischer, Victor Brandt, Whit Hertford, Brian George, Matthew Senreich, Bobby Moynihan, Brigitte Kali Canales, Elizabeth Rodriguez, Katee Sackhoff, Ray Park, Sam Witwer, Tom Root, Kath Soucie, David Acord, Robin Atkin Downes, Chris Edgerly

Komentáře uživatele DeJiF k tomuto TV seriálu

Já jsem upřímně HODNĚ rád, že Jar Jarovi dali prostor a všichni co za něj Lucase nenávidí, měli byste se stydět. Pořád je to Lucasovo dílo a ne naše a řekl bych, že nebýt Jar Jara tak prequely nejsou to, co jsou teď bez něj by nebylo událostí ve třetí epizodě, které já jsem sledoval s otevřenou pusou. A navíc... Kdyby fanoušci na Lucase takhle neútočili, neměli bychom tu ten odpad jako sequelovou trilogii. Lucas neprodal Star Wars kvůli penězům, ale jenom proto, že fanoušci si nedokáží uvědomit jak moc daleko jejich kritika zachází. Kritika je fajn věc, ale slouží k tomu, aby si člověk, který tuto kritiku získává poučil a příště udělal něco jinak. Nenávist tvůrce k ničemu není a i když se Jar Jar chová v mnoha ohledech dosti infantilně, tak je součástí Star wars a není v tomto nádherném universu jen kvůli merchi. Doufám, že se fanoušci konečně nad sebou zamyslí a uvědomí si, že JEN díky nim tu teď máme Rise of Skywalker. Howgh...(30.12.2019)

Zatím mně to přijde trochu moc rychlé a strašně uspěchané, čekal jsem aspoň pořádnou bitvu ve vesmíru a pak by teda byly nějaký ty dialogy na samotné planetě. Ale tenhle díl mi moc toho pocitu, že jsem zpátky v seriálu Clone Wars, nepřinesl. Místy to bylo klišé, ale to u tohohle seriálu bývá a mě zajímají hlavně nové světy a věci. Bad Batch za mě v pohodě, ale mohlo by to být trochu méně uspěchané a mohlo tam být mnohem více akce. Ale uvidím, jak další díly.(23.2.2020)

Ach jo... Já nevim, z tohohle dílu mám hrozně smíšené pocity, protože zatím mám pocit, že tahle poslední série Clone Wars na kvalitě klesá už od začátku. Zase je to hrozně uspěchané, žádné pořádné bitky a fighty se světelným mečem, žádné pořádné prozkoumání nového světa, jenom klišé příběh vymyšlený někdy za pochodu vytváření seriálu. Jakože, oživit Echa pokus dobrej, ale přijde mi to už zase trochu jako ta slátanina Rise of Skywalker, ale uvidím, co další díly...(2.3.2020)

Ach jo... zas to samé, uspěchané, krátké... Ale určitě to bylo lepší, než předchozí díl a akční momenty v bitkách mezi Techno Unií a skvěle namíchanou skvadrou jsem si opravdu užíval, ale už chci pryč od tohohle typu epizod a opravdu doufám, že to příště bude aspoň dvojnásobně lepší...(8.3.2020)

Tento díl se rapidně zlepšil oproti posledním dvěma dílům. Skvělé zakončení této bitky o planetu Anaxis. Tato epizoda navíc poukazuje na to, kolik do války obě strany investovaly a kolik přinesla obětí a celkově, jak dlouho už se vlastně táhne (viz Mace Windu), zároveň je zde i ukázáno, jak Anakin postupně přechází na temnou stranu prostřednictvím svých činů. A zakončení Echova příběhu bylo také dobré. Každopádně už chci vidět Ashoku nebo Maula, protože od této série očekávám opravdu hodně a chci aby to dopadlo dobře a ne jako Rise of Skywalker.(16.3.2020)

• Gone with a Trace (S07E05) (epizoda) (2020)

A už dost! Všechny epizody jsou tak strašně prázdné a vůbec nedoplňují nějak příběh prequelů, jen další hromada hoven, která má zabavit mladší diváky, jako sorry ale zabrat téměř celou epizodu naháněním zblázněného droida, který dělá na ulicích Coruscantu bordel aby zabavil MLADŠÍ PUBLIKUM, s bývalým Jedim a pošahanou holkou z hangáru to je fakt na nic!!! Co to s tímhle pokladem děláte?! Hej Filoni haló? Vzpamatuj se!!! Ničíš mi prequely!!!(23.3.2020)

• Deal No Deal (S07E06) (epizoda) (2020)

Pod tímhle je podepsanej George Lucas?! Takovou ostudu dělají jeho jménu. Jedinou hvězdu dávám za prostředí Kesselu, které tam ale bylo asi tak na minutu xddd... Jinak je to extrémně mega ultra giganticky cringe dětinská slátanina s otravnými a dětskými dialogy, upřímně každý dialog mezi sestrami mě doháněl k šílenství, jak to bylo nechutně dětinské... Disney v čele s Davem Filonim a další hromadou idiotů zničili to poslední, co jsem myslel, že mi vrátí moje oblíbené Star Wars zpět... Tohle je chudý, prázdný, dětinský a cringe, stejně jako všechny shity od Disneyho se značkou Star Wars (až na Sola).(6.4.2020)

• Dangerous Debt (S07E07) (epizoda) (2020)

A zase to samé, jediné kvůli čemu nedávám tomuhle dílu odpad je zajímavé prostředí, jinak díl plný dialogů, které postrádají logiku a to např. neustálé hádky mezi hlavními postavami, které se musely objevit vždycky, když jim ASPOŇ NĚKDY začalo něco vycházet, aby se to celé nakonec podělalo kvůli tomu, že se postavy musí NEUSTÁLE hádat kvůli extrémním pitomostem. A kdyby to aspoň byly děti, to by se pak dalo pochopit, ale do prkna! TOHLE JSOU DOSPĚLÍ!!! Takže si můžeme odškrtnout další hovno, které Disney s Filonim vytvořili.(6.4.2020)

• Together Again (S07E08) (epizoda) (2020)

A zas, hej už mě fakt přestávaj bavit ty samé díly, kde se skoro nic neděje a je to TAK ZATRACENĚ PRÁZDNÝ, strááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášná nuda to byla, tahle série je prostě v totálních h****ch.(12.4.2020)

U předchozích dílů jsem si říkal, že už je to dávno ztracené a poslední živoucí klenot od Lucase také probodne světelný meč myšáka Mickeyho a blaster jeho společníka Pluta Filoniho finálně popraví to jediné, co nám od Lucase v současné době ze světa Star Wars zbývá. Dokonce jsem ani nedoufal, že by tahle série mohla být zakončena u bitvy o Coruscant a teď se zdá, že se karty obrací. Jako upřímně, ať si Disney tvrdí co chce, ale tenhle díl rozhodně neudělal Filoni komplet sám. Už i samotný text na začátku mluví za své a všechny narážky a reference na předchozí díly Star Wars jen dokazují, že na tomto díle udělal kus práce i George Lucas.(19.4.2020)

Opravdu nádherná epizoda, sice jsem tedy očekával, že Clone wars skončí v bitvě o Coruscant, ale myslím, že pak pro finále to fungovalo celkem dobře, řekl bych, že opravdu povedené vyvrcholení bitvy na Mandaloru :).(13.5.2020)

Nastává rozkaz 66... A wow. Ty emoce a všechno, Rexovo rozvrácené vědomí, jestli zabít nebo ne. Podobné pocity jsem cítil už při rozkazu 66 ve 3. epizodě,tady je to možná trochu slabší, ale stejně pořád dobré.(13.5.2020)

PÁNI PÁNI PÁNI!!!!!!! Při této epizodě jsem měl takovou husinu. To bylo plné emocí a všeho a na konci mi i málem slza ukápla, ale já nikdy u těchto věcí nebrečím, i když myslím, že třeba budu. No jen škoda, že už se budu moct dívat jen na Mandaloriana a jinak na samé shity od Disneyho. Ale opravdu velkolepé završení tohoto dlouholetého seriálu!(13.5.2020)