Star Wars: Klonové války

(TV seriál)
  • USA Star Wars: The Clone Wars
Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
USA, (2008–2020), 48 h 58 min (Minutáž: 22–23 min)

Tvůrci:

George Lucas

Anthony Daniels, Tom Kane, Matthew Wood, Ian Abercrombie, Corey Burton, James Arnold Taylor, Ashley Eckstein, Tom Kenny, Ron Perlman, (více)

Série(7) / Epizody(133)

Námětem tohoto seriálu jsou stejně jak u jeho jmenovce události mezi druhou a třetí epizodou, tzv. Klonové války. Dějovou linii se ovšem snaží přenést na vedlejší postavy a rozvijí zde příběhy, které nám mají pomoci v pochopení všech událostí a třetí epizoda na něj přímo navazuje. Setkáme se zde tudíž s Yodu, Obi-Wan Kenobim a dalších rytířů Jedi vedoucí armádu republiky proti nové Separatistické armádě droidů. Rozdíl mezi animovanou sérií je 3-D animace tohoto kousku a také to, že se má jednat o seriál s cenzurou PG-13 a tudíž jeho vysílací doba, která musí být po deváté hodině večerní, napovídá starší cílovou skupinu diváků. I stopáž jednotlivých dílů je delší. (Redswif)

Recenze uživatele Puck_ k tomuto seriálu (7)

Orders (2014) (S06E04)

Chudák pěťák, slzička ukápla. ()

An Old Friend (2014) (S06E05)

Tahle série se drží ve vlně zbytečnách fillerů, který nikoho nezajímaj a tahle epizoda není výjimkou. Koho reálně zajímaj banky a ten magor Clovis. :( ()

The Rise of Clovis (2014) (S06E06)

A je tu pokračování týhle šaškárny s Clovisem a bankama, je to docela nudnej filler, kterej nikoho nezajímá, ale i tak musím říct, že je lepší než minulej. Nejradši bych tomu dal 3,5 hvězdy, ale to bohužel nejde, tak dávám 4. ()

Crisis at the Heart (2014) (S06E07)

Konečně je tu konec banek, fakt mě to moc nechytlo, tak snad to bude už jen lepší. ()

The Disappeared: Part 1 (2014) (S06E08)

Proč vůbec existují díly s Jar Jarem, naprosto otravnej díl u kterýho jsem měl chuť si narvat brokovnici do huby a zmáčknout jí. Prosím už nikdy víc. ()

The Disappeared: Part 2 (2014) (S06E09)

Proč tahle zbytečnost s Jar Jarem má i druhou část opravdu nechápu. Myslel jsem si, že první část týhle zbytečnosti je tak sračkoidní, že jí žádná jinačí epizoda z clone wars nepřekoná, ale opak byl pravdou, nechápu jak, ale tahle epizoda byla ještě horší než minulá. Dětinská zbytečnost. ()