Ma Jun, policista, který proti zločinu nepostupuje vždy výhradně podle litery zákona, se spojí s infiltrovaným agentem Hua Shengem, aby společně pacifikovali členy ukrutné bandy pašeráků vedené třemi vietnamskými bratry. Nejstaršího bratra dostanou, ale při akci dojde k odhalení agenta, který toto prozrazení málem zaplatí životem. Jun zločineckou organizaci neúnavně pronásleduje a málo se přitom stará o dodržování předpisů. Blíží se den, kdy má být hlavní vůdce pašeráckého gangu postaven před soud, a životy svědků jsou ohroženy. To znamená, že závěrečnému zúčtování se nelze vyhnout. (Film+)

Pauliee

Prvá polovica nudná, ktorá nám len približuje charaktery hlavných postáv a ukazuje ako taký príbeh, pri ktorom som sa občas strácal, pretože v týchto ázijskych filmoch nikdy neviem kto je kto a čím je viac postáv tak mám v tom ešte väčší miš maš :D No ale to nieje podstatné. Ide tu hlavne o súboje na päste, ktoré Donnie Yen (ktorého som si obľúbil po majstrovskom filme Ip Man) zvláda bravúrne. Záverečná akčná dvadsaťminútovka je poriadna chuťovka. Celkovo mi tento film pripadal oproti iným (ázijským akčným) trošku slabší. Tu sa Wilson Yip rozbehol a v Ip Manovi nám predviedol čo skutočne vie. ()

Olafsson

Děj hloupý, dialogy stupidní, v podstatě nuda... Jenže.. Donnie Yen je parádní bouchač, bojové scény jsou opravdu skvělé a takovouhle ukázku MMA na filmovém plátně jen tak neuvidíte.. Stojí za to tu nudu přežít a vychutnat si těch (bohužel) pár scén se souboji.. Závěrečná bitka je luxusní.. ()

JosefTomas

Pro nezasvěcené jen tupý akčnák, který má jednoduchý příběh a nějakou akci, při které do sebe buší lidi hlava nehlava. Pro ty políbené Hong Kongem jasná akční bomba, která si nebere servítky s ukázkou násilí, příběhově dost temná a tempem přímo vražedná. Jeden z novějších Hong Kongských klenotů filmografie. ()

Kimkong

Asi to bude vypadat rasisticky, ale ti asijští herci vypadají všichni stejně, takže do půlky filmu jsem ani nevěděl kdo je kdo. Pak se začnou všichni mlátit. Jinak nuda. ()

Tranda

Příběh: 4/10; Akce: 10/10; Drama: 5/10; Napětí: 6/10; Hudba: 8/10; Vizuál: 8/10; Atmosféra: 6/10; Zábavnost: 7/10; Herci: 7/10. 7/10 ()