poster

Ozbrojení a nebezpeční

 • USA

  Armored

 • Slovensko

  Dokonalá lúpež

 • Slovensko

  Transport

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2009, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • c.tucker
  ***

  Chvílemi o vypadá dost obstojně, ale hned to přebije nějaká podpásová nelogičnost. Postavy se chovají nelogicky, ale i přes to je dost zábavné a akční. Je to nabito opravdu hordou známých jmen, ale ty také předvádějí své standardy. Nebýt toho stupidního "happy endu", tak je to možná o stupínek lepší. Mezi dvěmi a třemi hvězdami, zaokrouhleno nahoru.(5.1.2010)

 • Jordan
  **

  tak dobré obsadenie je tu až trestuhodne nevyužité... zdá sa, že hollywood znova zvalcoval ďalšieho sľubného európskeho režiséra... v prvom rade je scenár schematický a nudný a žánrová koláž je príliš ubrzdená a nekoherentná - tam, kde má byť akcia, je jej málo, tam, kde má byť napätie, žiadne sa nedostavuje, celkom sľubne rozohratý úvod ide každou ďalšou minútou nenávratne do stratena a šedého priemeru.(27.10.2012)

 • Thomassi
  ***

  Akční béčko, které se odehrává okolo vyloupení jednoho s trnsportních vozů Eagle Shield Security. Ale jako vždy se něco zase posere. Velmi slušný začátek, kdy jsem si naivně myslel, že se bude pokračovat ve stylu The Italian Job. Nestalo se tak. Ze sympatických hrdinů se vyklubou záporáci a vše se tak nějak řítí dolů. A že záporáci nebyli jen tak někdo. Matt Dillon, Laurence Fishburne, Jean Reno a Amaury Nolasco. Ale jako svižný akčňák na páteční večer dostačující. Dobrá hudba a 60%.(3.4.2010)

 • Marek1991
  *

  Keď ľudia nepremyslia dopredu všetky možné scenáre a morálnosť jednotlivých konaní a toho, či by veci nešlo urobiť aj inak, dopadne to ako v tomto príbehu. Keď mám hodnotiť však tú snahu o akciu a vývin deja dospievam k názoru, že vôbec nevyšiel a bol dosť naivný. Obsadenie ma nezaujalo, povyšovanie peňazí na veľmi dôležité takisto u mňa prepadá. Nelogické, nie veľmi originálne, celkovo dosť nudné a hlúpe.(24.2.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $15,988,876Tržby Celosvetovo $23,661,038Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $6,247,661 //počet predaných kusov 372,817║ Ako akčná nenáročná oddychovka to má slušné tempo, záhadou ostáva na čo tam napratali toľko známych mien(Dillon, Fishburne, Reno) keď v takomto projekte bolo ich využitie takmer nulové, režisér Antal moc s postavami nevie pracovať, našťastie tento projekt na tom moc netŕpol. /60%/(10.6.2012)

 • - V celém filmu je pouze jedna mluvená ženská role a tou je žena ze sociální služby, co se snaží odbrat Tyaovi bratra. Její role byla kratší než 4 minuty. (c.tucker)

 • - Ohledně obsazení role řidiče Hacketta byl kontaktován Jake Gyllenhaal, Tobey Maguire, Channing Tatum a Sam Worthington. Columbus Short nabídku nedostal, avšak sám tvůrce přesvědčil, aby ho roli nechali zahrát. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace