Ozbrojení a nebezpeční

Transport

Drama / Thriller / Krimi / Akční

USA, 2009, 84 min

• petero

Antalov najslabší film. Herci nevyužitý. Vôbec to nie je akčné. Keď film o transporte peňazí, charakteroch jednotlivých členov a lákadle po veľkých prachoch taj odporúčam francúzsky LE CONVOYEUR (2004) z ktorého námetu vlastne Armored vychádza. Bohužiaľ Armored ale je tak iný a povrchný, že ho ani za remake nemožno označiť.(6.1.2010)

Hlavní efekt, který film má, je, že se po něm ještě mnohem více těším na Predators! Napětí umí Antal budovat znamenitě, což ostatně dokázal již v minulém snímku - podceňovaném hororu s parádní atmosférou - Vacancy. Hodina a půl uteče jako voda, bavil jsem se královsky. Na akci se tu moc nehraje, spíše na napínavé okamžiky korunované krásným moderním střihem a říznuté líbivým soundtrackem. Pesimisticky jsem čekal, že to bude mnohem horší, no a kromě občasných neinteligentních zápletek a dialogů je vlastně Armored solidním thrillerem. Takže velké překvapení, a rozhodně bych na to šel do kina: díky české distibuci, zase jste to pos*ali!(13.3.2010)

• Renton

Scénář: James V. Simpson .. Ponimrané. Jestli z Antala někdy bude výraznější hollywoodský hráč, dojde si k této metě hodně pomalu. Drhne už výběrem scénáře (nebo na tom, co od producentů dostane a ještě je za to zřejmě rád), který je předvídatelný a ani se to nesnaží zaonačit, že nebude. Podprůměrné krimi béčko s poctivou režií bez umělých efektů. Jedna hvězda za scénář, tři hvězdy za režii. ___ Tu sprejovanou malbu Guardians of Ga'Hoole bych na zdi taky snesl.(5.1.2010)

Po prvních dvaceti minutách si říkám, že to může být hodně zajímavé. Po prvních 40ti minutách si říkám, že by další loupež po italsku? Po skončení si říkám - WTF?! Celý tenhle film je totiž špatný. Místo toho, aby byl zaměřen na geniální provedení fingované loupeže, vydá se opačným směrem, a celý potenciál filmu potom jde do kytek. Mohlo to být dost dobré, celé to ovšem zkrachuje na tom, že se hlavní hrdina zamkne v dodávce, a zbytek party se tam snaží dostat. Herci jsou jediným plusem tohoto filmu...Slabé tři hvězdy.(19.9.2011)

Poněvadž se mi film velmi líbil tak jsem si musel přečíst pár kritických komentářů např. uživatele Monologa z jakých důvodů ho tak kritizují.Tento uživatel kritizuje na filmu snad úplně vše, hlavně popisu postav a jejich chování se věnoval důkladně. Ale ve VŠEM má pravdu!!! Nehledejte v tomto filmu nějaké logické myšlení (takováto akce aby se vyvedla by neměla být plánovaná tak, že jeden večer se dohodneme, druhý to uděláme), tento film je taková super oddechovka se zajímavým dějem a šťastným americkým happy-endem... - Viděno 1x + 28. 1. 2012 - 65% .(28.1.2012)

• - Ohledně obsazení role řidiče Hacketta byl kontaktován Jake Gyllenhaal, Tobey Maguire, Channing Tatum a Sam Worthington. Columbus Short nabídku nedostal, avšak sám tvůrce přesvědčil, aby ho roli nechali zahrát. (oje)

• - V celém filmu je pouze jedna mluvená ženská role a tou je žena ze sociální služby, co se snaží odbrat Tyaovi bratra. Její role byla kratší než 4 minuty. (c.tucker)