Kolísající úroveň jednotlivých povídek. První je čistá, s pointou a významem. Svým způsobem minimalismus. Jen než se člověk usadí, tak je pryč. Druhá je naprosto špatná, puber´táci, kteří jako deklamují současný slang nejsou uvěřitelní stejně jako vyznění historky. Třetí má neotřelé téma, zajímavé podání, které občas skřípe, ale je asi nejkompaktnější a provokuje nejvíc zamyšlení, i když to někdy kazí herci. No a závěrečná Pomalu ale stárnu má herce naopak skvělé, i když plošší půdorys. Zato ale dobrou písničku.(3.8.2008)

• mortak

Dost amaterská ilustrace faktu, že ženy jsou potvory. Autorka nehledá kořeny manipulace, nevysvětluje, proč to ženy dělají, jen jako v hospodě vypráví k dobrému pivku pár historek. Zpracování na úrovni socialistických Bakalářů, jen tu chybí ten žoviální spojovací komentář (myslím Menšík?). Hvězdičku navíc za zvolené téma, ale jinak se tomu těžko dá říkat film. Kdyby ty příběhy-anekdoty uváděly nějaký populárně výukový pořad, ve kterém by odborníci rozebírali, proč jsou ženy tak manipulativní, tak snad, ale v tomto balení jde jen o hospodské vyprávění.(15.1.2011)

• bourec

Tak nic světobornýho.Začátek v pohodě,jak krátká první,tak druhá byli docela povedený,pak ale druhá půlka filmu už hodně kulhala.Hlavně třetí povídka a moje antipatie k boha vzývajícím lidem vytvořili z týhle povídky nekoukatelnou srágoru.V celku až moc krkolomná snaha vymknout se zaběhnutejm trendům v českym filmu neprospěla ,a dílo se svezlo do podprůměru.40%.(23.5.2010)

Žádná šokující manipulace se ve filmu nekoná,očekával jsem od Kuliček přece jen víc.Takže hodnocení filmu samotného průměr.Co však pro mě šokem bylo, byla mizerná technická kvalita obrazu i zvuku,kameramani, kteří byli na toto hned 2, jak jsem si všiml v titulcích, natáčeli nejspíš mobilním telefonem s upatlanou plastovou čočkou....(3.6.2008)

Přiznám se, že od českého filmu označeného jako komedie a k tomu ještě s názvem Kuličky jsem moc nečekal. Nicméně jsem byl velmi překvapen, co se z toho vyklubalo (komedie tedy ale ne). V jednotlivých povídkách pozorujeme jak ženy umí manipulovat s muži již od ranného dětství až do konce života. Což mě dost vyděsilo a říkal jsem si, to neni přece možné, pak jsem se zamyslel a zjistil, že něco na tom bude. Doporučuji shlédnot a zamyslet se.(19.12.2010)