Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Jak je u Kramera zvykem, je Crossing Over další zručně natočené drama s dobrými herci, poutavým dějem a bez výraznějších hluchých míst. Přesto jsem po úderném Running Scared čekal něco, co mne více dostane, a tak není hodnocení maximální. I tak je ale několik příběhů, které se sebou zdánlivě nesouvisí, tím lepším, co zatím rok 2009 na dramatickém poli přinesl. Herecké výkony jsou optimální, lidské osudy dechberoucí, sem tam ukápne i slzička; srdce se sevře ze strachu z očekávání následujících minut, Harrison Ford nevypadává ze svého standardu (i když se na druhou stranu ani nepřetrhne)... Koukalo se na to moc dobře, a i když jde v základu o příjemný, nenáročný spletenec smutných příběhů přistěhovalců do USA, dokáže jeho režisér udržet diváka napnutého po celou stopáž. To se mi například u Crash nestalo, a nebo se alespoň nepamatuji, že by mi utekl tak hezky jako tento snímek. Takže já přes oceán vzkazuji: Je to dobré, Wayne, ale chceme od tebe další akční gangsterku s našláplým orchestrálním soundtrackem!(31.8.2009)

 • Makky
  ***

  Neskutočne som sa tešil na tento film a bohužiaľ som teraz trošku sklamaný. Postrádal som pútavejšiu hudbu s nejakým skvelým hudobným motívom. Ďalej príbehy jednotlivých ľudí boli kvalitatívne na absolútne odlišnej úrovni a zatiaľ čo jeden príbeh neskutočne bavil, druhý zase nudil k smrti. Herci boli skvelí, nim nie je čo vyčítať a rovnako aj atmosféra bola nadupaná a bez problémov sa divák vžije do príbehov jednotlivých postáv... Ale napríklad podobný Crash je s kvalitou úplne niekde inde. Chýbali mi hlavne silné a dojímavé momenty.(17.5.2009)

 • Allien.9
  ***

  Jak fandit holce, která je dost stará na to,  aby jí došlo, že když ve školní eseji vyjádří sympatie s muslimskými teroristy, kor po jedenáctém září 2001, bude to mít dohru? Jak fandit teenagerovi, který je takový slaboch, že se nechá strhnout k přepadení večerky, při němž zemře prodavač? "Imigranti" jsou nyní aktuálnější než kdy jindy, a i když ne všichni jednotlivci této mozaiky byli špatní (ve smyslu chování a jednání), stejně byli výraznější ti negativně a "negativně" vystupující.(16.1.2016)

 • D.Moore
  ****

  Určitě ne dokonalý, ale přesto velmi povedený a působivý film, jehož děj sleduje zajímavé příběhy lidí různých národností i názorů bez toho, aby některý vyloženě upřednostňoval. Nikoho asi nepřekvapí, že prim z mého pohledu hraje Harrison Ford, jenž v postavě Maxe Brogana našel nejlepší roli od K-19 a je doopravdy skvělý (nejvíce se mi líbila návštěva oslavy parťákova otce, úžasně zahraná scéna). Ovšem chyba by byla zapomenout především na velice emotivní linku s dívkou Taslimou a (s výjimkou poněkud přebytečných asijských mladíků) vlastně i na všechny ostatní. Někomu se může zdát, že z Imigrantů až příliš trčí agitka hvězd a pruhů... No, vzhledem k tomu, že mi ve filmu byla většina "cizinců" sympatičtější než většina "původních" obyvatel USA, mám trochu jiný názor.(17.8.2012)

 • Fr
  ***

  ,,Všichni jste se na základě své svobodné vůle rozhodli stát občany této skvělé země. Pro mnohé byla toto cesta plná útrap a obětování se….“ Přistěhovalci, legální či nelegální a cesta k magické ZELENÉ KARTĚ. ,,Kolikrát se musíš nechat ošukat, aby si ji dostala?“ Máme se pokusit pochopit JAK TĚŽKÉ JE PRO NĚ ŽÍT ZDE nebo JAK TĚŽKÉ JE PRO NÁS ŽÍT S NIMI. Film není o H.Fordovi, ale o tomto problému. Palčivé téma, jenž se nesnaží pouze hrát na city, ale ukazuje jaké jsou osudy několika lidí na cestě k vytouženému cíli. Zajímavý příběh s mnoha neamerickými herci, ve vás vyvolá přesně tolik emocí, kolik jste schopní věnovat tomuto tématu. PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** Co uvidíme (možná) příště? Letiště Toronto, právě přistálo letadlo z Prahy …. . Kolik to ve vás vzbuzuje emocí?(6.6.2009)

 • - Ve filmu se objevil soulový zpěvák Phil Perry, a to v roli sebe sama jako zpěvák americké hymny. (J.A.K.)

 • - Snímek měl premiéru ve věznici San Quentin, kde Johnny Cash také koncertoval. (jurama525)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní celkem 71x, z toho 39x ve scéně s přepadením obchodu. (Dr Lizal)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace